MÁLNA_kattints ide

Tisztelt Szülő/Gondviselő!

Kérjük, hogy ha az Ön által nevelt/gondozott gyermek igénybe veszi az intézményi közétkeztetést, akkor ennek a szolgáltatásnak minőségi javítása érdekében időnként – jellemzően havonta – küldje be Hivatalunkhoz elektronikus formában az étkeztetéssel kapcsolatos értékelését, észrevételeit.

Az „Elégedettségi kérdőív az Étkezési szolgáltatásról” elnevezésű kérdőívvel kapcsolatos Tájékoztató levél – amely minden információt és elérést tartalmaz az adatok rögzítésével és beküldésével kapcsolatban – a következő linken érhető el:

https://drive.google.com/file/d/1hM6aIbuG8DbIOguUa9HpdstTrWsrDwJA/view?usp=sharing

Köszönettel: Vezetőség és Ferenczy Ida Óvoda Gazdasági Hivatalának Vezetője

“Tehetséggondozás Kodály Szellemében” címmel tartott szakmai napot a Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola a Psalmus Humanus Művészetpedagógiai Egyesülettel szombaton. A színes előadások, ének és tánc mellett egy nagyszabású átadóra is sor került. Az eseményről a hiros.hu tudósított.

Cikk és a képek itt érhető el

Videó itt

Gong rádió interjú I. 4:50-től itt:

Gong rádió interjú II. 6:05-től itt:

Versenyeredmények

2023 – 2024. tanév

Versenyek

Eredmények

Felkészítő tanár/ok

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

2023.11. 10.

Kocsis Jordán,

Szabó Zselyke,

Gácsi Márton,

Skernyók Aliz Anna

3. évfolyam

területi – 6. helyezés

Szélesi- Hortobágyi Krisztina

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

2023.11. 10.

Jeney Gergely,

Ádám Andor Mátyás,

Nemes Johanna,

Hraskó Viola

3. évfolyam

Lócziné Németh Judit

Megyei Matematikaverseny

2023. 12. 04.

Balogh Gábor

 

3. évfolyam

Molnár Krisztina

Megyei Matematikaverseny

2023. 12. 04.

Börönte Réka

Hodur Barnabás

Hodur Balázs

Kis Zoltán

Knyur Rebeka

Nagy Illés

Nemes Johanna

 

3. évfolyam

 

megyei

Lócziné Németh Judit

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Balogh Gábor

 

3. évfolyam

 

2. helyezés

Molnár Krisztina

Megyei Matematikaverseny

Balogh Gábor

 

3. évfolyam

Molnár Krisztina

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Szegedi Máté Zsolt

 

3. évfolyam

Molnár Krisztina

MatekÁsz

Szegedi Máté Zsolt

 

3. évfolyam

Molnár Krisztina

Tapsifüles Kupa megyei verseny

Lessey Johanna Mimi 3.c

Helyből távolugrás

megyei – 3. hely

Holeczné Morvai Ildikó

Tapsifüles Kupa megyei verseny

Lessey Johanna Mimi 3.c

Magasugrás

megyei – 3. hely

Holeczné Morvai Ildikó

 

2023 – 2024. tanév

Versenyek

Eredmények

Felkészítő tanár/ok

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

 

Dudás Adrienn

Fülöp Zsuzsánna

Sári Fruzsina

Vörösmarty Gergő

(5. évfolyam)

megyei – 6. helyezés

Bencéné Nagy Györgyi

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

 

Ádám Kamilla Molli

Danka Dorka

Szente-Varga Erika

Újfalvi-Büttner Hanna

(6. évfolyam)

megyei – 5. helyezés

Bartáné Molnár Anikó

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

 

Kósa Ferenc Bence

Mann Péter

Salánki Sámuel

Tóth Simon Péter

(6. évfolyam)

megyei – 6. helyezés

Bartáné Molnár Anikó

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

 

Dáni Lilla Eleonóra

Páskuj Kamilla

Szegedi Sára

Tál Petra

(6. évfolyam)

megyei – 7. helyezés

 

Bartáné Molnár Anikó

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Árvai Csongor Barnabás

Molnár Balázs

Szabó Lázár

Ugocsai Alex

(6. évfolyam)

megyei – 10. helyezés

Bartáné Molnár Anikó

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Benke Dévid

Kocsis Éden

Mészáros János

(7. évfolyam)

 

megyei – 2. helyezés

országos – 33. helyezés

Bartáné Molnár Anikó

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Balog Norina Jázmin

Gácsi Emma

Hommer Janka

Nyilas Liza

(7. évfolyam)

 

megyei – 3. helyezés

országos – 23. helyezés

Bartáné Molnár Anikó

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Bacsó Vivien Cintia

Bajnóczi Eszter

Faragó Bori

Zsiros-Vig Szófia

(7. évfolyam)

 

megyei – 6. helyezés

Bartáné Molnár Anikó

Bolyai matematikaverseny

Ugocsai Alex, Páskuj Kamilla, Urbán Hanna, Tóth- Pócs Gáspár

6. évfolyam

 

megyei – 3. helyezés

Aszódiné Pálfi Edit

Bolyai matematikaverseny

Kósa Ferenc Bence, Salánki Sámuel, Mann Péter, Kántor Botond Bódog – 6. évfolyam

 

megyei – 4. helyezés

Aszódiné Pálfi Edit

Bolyai matematikaverseny

Szabó Panna, Györkös Nóra, Kardos Janka, Boronkay Csenge

7. évfolyam

 

megyei 1. helyezés

Bárány Hedvig

Oszip Ágnes

Bolyai matematikaverseny

Kereckey Réka, Pócsai Adél, Gyenes Éda, Szente -Varga Gergő

7. évfolyam

 

megyei – 3. helyezés

Oszip Ágnes

 

2023 – 2024. tanév

Versenyek

Eredmények

Felkészítő tanár/ok

X. Országos Bihari János Hegedű, gordonka és vonóskamarazenei verseny

Balog Norina Jázmin

Országos – 3. korcsoport – ezüst

Balog Előd

X. Országos Bihari János Hegedű, gordonka és vonóskamarazenei verseny

Kis Zoltán

országos – 1. korcsoport – ezüst

Balog Előd

X. Országos Bihari János Hegedű, gordonka és vonóskamarazenei verseny

Fekete Adrienn Ramóna

országos – 1. korcsoport – arany

Balog Előd

X. Országos Bihari János Hegedű, gordonka és vonóskamarazenei verseny

Ádám Kamilla Molli

országos – 2. korcsoport – bronz

Balog Előd

VIII Danubia Talents Nemzetközi zenei verseny 2023. 11. 22.

Boros Attila

nemzetközi – 3. hely

Csákóné Törteli Anita

X. Országos Bihari János Hegedű-, Gordonka – és Vonós Kamarazenei Verseny

2023.12. 8-9.

Kokovai Bertalan

országos – bronz minősítés

Csákóné Törteli Anita

X. Országos Bihari János Hegedű-, Gordonka – és Vonós Kamarazenei Verseny

2023.12. 8-9.

Boros Attila

országos – arany minősítés

Csákóné Törteli Anita

Bács Kiskun Vármegyei Zongoristák Találkozója

Kalocsa 2023.11.11.

Veres Dorka

területi – kiemelt nívódíj

Dr. Feketéné Rodler Anett

X. Országos Bihari János Hegedű-, Gordonka- és Kamarazenei Verseny

2023.12.08.

Budai Dorka

országos – bronz minősítés

Goncsarova Natalja Nyikolajevna

Bács-Kiskun Vármegyei Zongoristák XX.T találkozója Kalocsa, 2023.11.11.

Búti Flóra

területi – kiemelt nívódíj és különdíj

Lestákné Valasek Szilvia

Bács-Kiskun Vármegyei Zongoristák XX. Találkozója Kalocsa, 2023.11.11.

Kósa Ferenc Bence

területi – kiemelt nívódíj

Lestákné Valasek Szilvia

Bihari János Országos Gordonka verseny

Margelatu Ervin

országos – bronz minősítés

Kovácsné Simon Márta

Bihari János Országos Gordonka verseny

Margelatu Ervin

országos – bronz minősítés

Kovácsné Simon Márta

Bihari János Országos Gordonka verseny

Roszik Balázs

országos – bronz minősítés

Kovácsné Simon Márta

Bihari János Országos Gordonka verseny

Szegedi Sára

országos – bronz minősítés

Kovácsné Simon Márta

X. Országos Bihari János Hegedű- Gordonka-és vonós Kamarazenei Versenyre (Abony)

2023.december 8.

Gyenes Vivien Kitti

országos – bronz minősítés

Matin Enikő

Barokk művek versenye

2023.09.23

Boros Attila

nemzetközi – ezüst minősítés

 

Pék Ágnes

Barokk művek versenye

Boros Tamás

nemzetközi – arany minősítés

Pék Ágnes

Nemzetközi Chopin zongoraverseny 2023.11.17

Boros Tamás

nemzetközi – részvétel

Pék Ágnes

Bács-Kiskun Vármegyei Zongoristák XIX. Találkozója Kalocsa 2023.11.11.

Matkó Elíz Anna I. korcsoport

vármegyei – kiemelt nívódíj

Pék Gáspárné

Bács-Kiskun Vármegyei Zongoristák XIX. Találkozója Kalocsa 2023.11.11.

Szécsi Éva Henrietta IV. korcsoport

vármegyei – kiemelt nívódíj + különdíj

Pék Gáspárné

Bács-Kiskun Vármegyei Zongoristák XX. Találkozója, Kalocsa, 2023.11.11

Rádi Eszter Anna

területi – kiemelt nívódíj V. korcsoport

Seres József

Bács-Kiskun Vármegyei Zongoristák XX. Találkozója, Kalocsa, 2023.11.11

Endre Eszter Lilla

területi – kiemelt nívódíj V. korcsoport

Seres József

Pianissimo Nemzetközi Zongoraverseny, Szabadka, 2023.12.01-03

Yan Jia Hao

nemzetközi – 1. díj – II. korcsoport

Seres József

X. Országos Bihari János Hegedű-, Gordonka- és Vonós Kamarazenei Verseny, Abony

Berkecz Petra

országos – ezüst minősítés

Závogyánné Varga Ildikó Zongorán közreműködött: Gerhát László

X. Országos Bihari János Hegedű-, Gordonka- és Vonós Kamarazenei Verseny, Abony

Kovács Dorka

országos – arany minősítés

Závogyánné Varga Ildikó Zongorán közreműködött: Gerhát László

 

2022 – 2023. tanév

Versenyek

Eredmények

Felkészítő tanár/ok

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Hajdú Tamás

Egedi Jázmin

Domokos Dalma

Marton Ilona

Megyei – 7. helyezés

Csitári Andrea

Ménteleki Általános Iskola „Állatok hónapja” – Macskafélék rajzpályázat

Szabó Johanna

megyei – 3. helyezés

Vargáné Munkácsi Margit

Bicinium ének-verseny

Pozsgai Boglárka, Hölczl Viola

iskolai – 1. helyezés

Szűcs Magdaléna

Bicinium ének-verseny

Pethő Lili, Szalai Hédi

iskolai – 2. helyezés

Kovács Tamásné

Bicinium ének-verseny

Szabó Zselyke, Takács Korinna

iskolai – 3. helyezés

Kovács Tamásné

Bicinium ének-verseny

Matkó Eliz Anna, Nemes Johanna

iskolai – 3. helyezés

Szűcs Magdaléna

Bicinium ének-verseny

Kósa Lara, Búti Flóra

iskolai – 1. helyezés

Szűcs Magdaléna

Bicinium ének-verseny

Berkecz Petra, Molnár Lia

iskolai – 2. helyezés

Szegediné Tóth Ildikó

Bicinium ének-verseny

Andrási Alíz, Árvai Veselke

iskolai – 2. helyezés

Szegediné Tóth Ildikó

Bicinium ének-verseny

Kiss Boglárka, Medvecz Hanna

iskolai – 3. helyezés

Szegediné Tóth Ildikó

Bicinium ének-verseny

Laczkó-Zsámboki Rebecca Rosa, Végvári Lia

iskolai – 1. helyezés

Szűcs Magdaléna

Bicinium ének-verseny

Kósa Villő, Hajdú Tamás

iskolai – 2. helyezés

Szegediné Tóth Ildikó

Bicinium ének-verseny

Rigó Rebeka, Villám Rebeka

iskolai – 2. helyezés

Pálfi Nikolett

Bicinium ének-verseny

Varnyú Szonja, Kisjuhász Jázmin

iskolai – 3. helyezés

Szegediné Tóth Ildikó

Bicinium ének-verseny

Del Aquila Leó, Nagy Zsombor

iskolai – 3. helyezés

Szegediné Tóth Ildikó

Kenguru Matematikaverseny

Domokos Dalma

megyei – 19 helyezés

Csitári Andrea

MatekÁsz

Varnyú Szonja Gabriella

megyei – 3. helyezés

Csitári Andrea

MatekÁsz

Hraskó Viola

megyei

Lócziné Németh Judit

Tudásbajnokság matematika 2.

Balogh Gábor

megyei – 4. helyezés

Molnár Krisztina

Tudásbajnokság matematika 2.

Kis Zoltán

megyei – 20. helyezés

Lócziné Németh Judit

Tudásbajnokság matematika 2.

Gyurik István

megyei 17. helyezés

Lócziné Németh Judit

Városi versmondóverseny

Skernyók Aliz Anna, Gácsi Márton, Vincze Csenge

városi

Szélesi-Hortobágyi Krisztina

Városi helyesíró verseny

 

Ittzés Márton

városi – 6. helyezés

Szélesi-Hortobágyi Krisztina

Városi helyesíró verseny

Csontos Vilmos

városi – 8. helyezés

Lócziné Németh Judit

Városi versmondóverseny

Horváth Gábor

városi – aranydíj

Lócziné Németh Judit

Városi versmondóverseny

Hajdú Tamás, Varnyú Szonja Gabriella

városi – aranydíj

Csitári Andrea

Városi versmondóverseny

Molnár Gréta

városi – ezüstdíj

Csitári Andrea

Aszfaltrajzverseny

4. osztály

városi – különdíj

Csitári Andrea

Aszfaltrajzverseny

2.a osztály

városi – különdíj

Kohlmayer Naama-Lócziné Németh Judit

Városi versmondóverseny

Kollár Kámea

városi – ezüstdíj

Mézes Éva

Városi versmondóverseny

Lécz Panna

városi – aranydíj

Mézes Éva

Aszfaltrajzverseny

1.a osztály

városi 2. hely

Lőrinczné Vincze Tünde

Városi helyesíró verseny

Gönczi Anna

városi – 9. hely

Bernhardt Ágota

Városi helyesíró verseny

Fekete Adrienn Ramona

városi – 13. hely

Bernhardt Ágota

Városi helyesíró verseny

Bán Kristóf

városi – 6. hely

Veliczky-Soós Gabriella

Városi versmondóverseny

Bán Kristóf

városi – bronzdíj

Veliczky-Soós Gabriella

Aszfaltrajzverseny

3.a osztály

városi – különdíj

Vajda Gréta

Városi versmondóverseny

Egedi Hanna, Kovács Kamilla Réka

városi – ezüstdíj

Molnár Krisztina

MCC FIT Kaland Országos Tehetségverseny-Hódítsátok meg a világűrt!

Csillag Barnabás, Leo Del Aguila, Tarnóczy Mór

országos – 10. helyezés

Csitári Andrea

Bendegúz levelezős matematika

Gömöri Gréta

országos – arany minősítés

Rimóczi Renáta

Bendegúz levelezős angol kezdő

Vörösmarti Gergő

országos – arany minősítés

Rimóczi Renáta

Bendegúz levelezős természetismeret

Vörösmarti Gergő

országos – ezüst minősítés

Rimóczi Renáta

Bendegúz levelezős matematika

Ittzés Márton

országos – arany minősítés

Szélesi-Hortobágyi Krisztina

Bendegúz levelezős szövegértés

Ittzés Márton

országos – arany minősítés

Szélesi-Hortobágyi Krisztina

Bendegúz levelezős matematika

Szabó Zselyke

országos – arany minősítés

Szélesi-Hortobágyi Krisztina

Bendegúz levelezős matematika

Balogh Gábor, Mikó Dóra, Szegedi Máté Zsolt

országos – arany minősítés

Molnár Krisztina

Bendegúz levelezős matematika

Gyurik István

országos – arany minősítés

Lócziné Németh Judit

Bendegúz levelezős matematika

Nemes Johanna

országos – ezüst minősítés

Lócziné Németh Judit

Bendegúz levelezős szövegértés

Nemes Johanna

országos – arany minősítés

Lócziné Németh Judit

Bendegúz levelezős anyanyelv

Nemes Johanna

országos – ezüst minősítés

Lócziné Németh Judit

Bendegúz levelezős matematika

Bajusz Ármin

országos – ezüst minősítés

Lócziné Németh Judit

Bendegúz levelezős matematika

Kis Zoltán

országos – bronz minősítés

Lócziné Németh Judit

Bendegúz levelezős szövegértés

Kis Zoltán

országos – bronz minősítés

Lócziné Németh Judit

Bendegúz levelezős szövegértés

Pozsgai Boglárka

országos – arany minősítés

Lócziné Németh Judit

Bendegúz levelezős matematika

Gácsi Márton

országos – arany minősítés

Szélesi-Hortobágyi Krisztina

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny

Domokos Dalma

nemzetközi – 19. helyezés

Csitári Andrea

 

2022 – 2023. tanév

Versenyek

Eredmények

Felkészítő tanár/ok

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

 

Páskuj Kamilla

Urbán Hanna

Dáni Lilla

Kovács Abigél

 

5. évfolyam

9. megyei helyezés

Maár Andrásné

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

 

Kákonyi Fruzsina

Iványi Laura

Kósa Jázmin

Szabó Emese

7. évfolyam

9. megyei helyezés

Maár Andrásné

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

 

Pastrovics Luca

Szécsi Éva Henrietta

Szabó Lujza

Vincze Anna

 

8. évfolyam

1. helyezés

 

Bartáné Molnár Anikó

Ménteleki Általános Iskola „Állatok hónapja” – Macskafélék rajzpályázat

Bacsó Vivien 6.c 3. helyezés

Szabó Emese 7.b 2. helyezés

Simon Csenge 8.b 1. helyezés

megyei

Szalontainé Buti Hedvig

Bolyai Matematika Csapatverseny

Kovács Mór
Telek Sámuel
Jambrik Nóra
Berta Linett

8. évfolyam – megyei – 2. helyezés

Nagyné Lelkes Anikó

Bolyai Matematika Csapatverseny

Csepella Nóra
Horváth Zsombor
Oláh László
Szabó Lujza

8. évfolyam – megyei – 3. helyezés

Nagyné Lelkes Anikó

Bolyai Matematika Csapatverseny

Kántor Botond Bódog
Kósa Ferenc Bence
Mann Péter
Rádi Pál András

5. évfolyam – megyei – 9. helyezés

Aszódiné Pálfi Edit, Nagyné Lelkes Anikó

Bolyai Matematika Csapatverseny

Csepella Nóra Szabó Lujza Horváth Zsombor Oláh László

8. évfolyam – országos – 11. helyezés

Nagyné Lelkes Anikó

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

 

Országos

 

Pastrovics Luca

Szécsi Éva Henrietta

Szabó Lujza

Vincze Anna

 

8. évfolyam

Országos 14. helyezés

Bartáné Molnár Anikó

Bicinium ének-verseny

Kiss Rebeka, Györe Hanna

iskolai – 1. helyezés

Szűcs Magdaléna

Bicinium ének-verseny

Sztolarik Lili, Gulyás Ádám

iskolai – 2. helyezés

Szűcs Magdaléna

Bicinium ének-verseny

Páskuj Kamilla, Pető Ilona

iskolai – 2. helyezés

Pálfi Nikolett

Bicinium ének-verseny

Kósa Bence, Mann Péter

iskolai – 3. helyezés

Szegediné Tóth Ildikó

Bicinium ének-verseny

Gyenes Éda, Rádi Dorka

iskolai – 1. helyezés

Pálfi Nikolett

Bicinium ének-verseny

Nyilas Liza, Laczkovics Anna

iskolai – 1. helyezés

Durányik László

Bicinium ének-verseny

Szabó Panna, Györkös Nóra

iskolai – 2. helyezés

Pálfi Nikolett

Bicinium ének-verseny

Balog Norina, Trunger Dóra

iskolai – 2. helyezés

Durányik László

Bicinium ének-verseny

Herkó Hannelore, Újvári Emma

iskolai – 2. helyezés

Durányik László

Bicinium ének-verseny

Nagy Anna, Hodur Hanna

iskolai – 1. helyezés

Durányik László

Bicinium ének-verseny

Szabó Emese, Butyera Márk

iskolai – 2. helyezés

Pálfi Nikolett

Bicinium ének-verseny

Pintér Franciska, Yang Yuxuan

iskolai – 2. helyezés

Durányik László

Bicinium ének-verseny

Kiss Kevin, Butyera Márk

iskolai – 3. helyezés

Pálfi Nikolett

Bicinium ének-verseny

Tormási Zoltán, Kuthy Balázs

iskolai – 1. helyezés

Szűcs Magdaléna

Bicinium ének-verseny

Rézsó Kata Flóra, Lajos Panka

iskola 2. helyezés

Balázs Gergely Ádám

Bicinium ének-verseny

Mészáros Botond, Kovács Marcell

iskolai – 2. helyezés

Balázs Gergely Ádám

Bicinium ének-verseny

Szécsi Éva Henrietta, Pastrovics Luca

iskolai – 3. helyezés

 

Balázs Gergely Ádám

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Lóczy Csenge, Nagy Anasztázia Szaaffi, Szabó Júlia, Zoltán Gyöngyös Júlia

megyei – 9. helyezés

 

Bartáné Molnár Anikó

Bendegúz Gyermek – és Ifjúsági Akadémia XXIV. Nyelvész tanulmányi versenyének megyei fordulóján

Szécsi Éva Henrietta

megyei – 1. helyezés

Bartáné Molnár Anikó

Bendegúz Gyermek – és Ifjúsági Akadémia XXIV. Nyelvész tanulmányi versenyének megyei fordulóján

Mikó Sára

megyei – 1. helyezés

Bartáné Molnár Anikó

Bendegúz Gyermek – és Ifjúsági Akadémia XXIV. Nyelvész tanulmányi versenyének megyei fordulóján

Asztalos-Kiss Áron

megyei – 5. helyezés

Bartáné Molnár Anikó

Bendegúz Gyermek – és Ifjúsági Akadémia XXIV. Nyelvész tanulmányi versenyének megyei fordulóján

Nyilas Liza

megyei – 6. helyezés

Bartáné Molnár Anikó

Bendegúz Gyermek – és Ifjúsági Akadémia XXIV. Nyelvész tanulmányi versenyének megyei fordulóján

Balog Norina Jázmin

megyei – 8. helyezés

Bartáné Molnár Anikó

Bendegúz Gyermek – és Ifjúsági Akadémia XXIV. Nyelvész tanulmányi versenyének megyei fordulóján

Kocsi Mirkó

megyei – 3. helyezés

Bartáné Molnár Anikó

Bendegúz Gyermek – és Ifjúsági Akadémia XXIV. Nyelvész tanulmányi versenyének megyei fordulóján

Szabó Lujza

megyei – 3. helyezés

Bartáné Molnár Anikó

Bendegúz Gyermek – és Ifjúsági Akadémia XXIV. Nyelvész tanulmányi versenyének megyei fordulóján

Pastrovics Luca

megyei – 6. helyezés

Bartáné Molnár Anikó

Bendegúz Gyermek – és Ifjúsági Akadémia XXIV. Nyelvész tanulmányi versenyének megyei fordulóján

Lajos Panka

megyei – 7. helyezés

Bartáné Molnár Anikó

Kecske Kupa

Kántor Botond Bódog, Kósa Ferenc Bence, Mann Péter, Rádi Pál András

megyei – 4. helyezés

Aszódiné Pálfi Edit,

Nagyné Lelkes Anikó

Kecske Kupa

Páskuj Kamilla; Szegedi Sára; Tajta Léna; Urbán Hanna

megyei – 5. helyezés

Aszódiné Pálfi Edit

Kecske Kupa

Árvai Csongor; Ugocsai Alex; Tóth-Pócs Gáspár; Lavati Csongor

megyei – 8. helyezés

Aszódiné Pálfi Edit

Kecske Kupa

Parázsó Maja; Doró Csanád; Börönte Ádám; Marte Miron

megyei – 12. helyezés

Aszódiné Pálfi Edit

Kecske Kupa

Zsirmik Zsanna Pencz Flóra Hegedűs Indira Dóra Újvári Emma

megyei – 5. helyezés

Bárány Hedvig

Kecske Kupa

Bárnai Zsófia Bodócs Izabella Zorka Tapodi-Lemberger Fanni Kószó Botond

megyei – 9. helyezés

Oszip Ágnes

Kecske Kupa

Hommer Janka Faragó Bori Balog Norina Mikó Sára

megyei – 13. helyezés

Nagyné Lelkes Anikó

Kecske Kupa

Boronkay Csenge Deák Laura Horváth Eszter Szabadi Hanna

megyei – 14. helyezés

Bárány Hedvig

Kecske Kupa

Vincze Zoltán Nagy Dániel Parázsó Dorka Baranyi Hella Lina

megyei – 15. helyezés

Bárány Hedvig

Kecske Kupa

Gyenes Éda Szente-Varga Gergő Boros Attila Tapodi-Lemberger Kristóf

megyei – 16. helyezés

Oszip Ágnes

Kecske Kupa

Kardos Janka Bevíz Johanna Boglárka Radics Evelin Herkó Hannelore

megyei – 17. helyezés

Bárány Hedvig

Kecske Kupa

Szabó Emese Szalai Gábor Iványi Laura Kákonyi Fruzsina

megyei – 9. helyezés

Aszódiné Pálfi Edit

Kecske Kupa

Bibok Zsombor Csepella Nóra Horváth Zsombor Oláh László

megyei – 5. helyezés

Nagyné Lelkes Anikó

Kecske Kupa

Kovács Mór Telek Sámuel Berta Linett, Jambrik Nóra

megyei – 6. helyezés

Nagyné Lelkes Anikó

Kecske Kupa

Mészáros Ábel Bajnóczi Kristóf Králik Ádám Varga Levente Ákos

megyei – 17. helyezés

Nagyné Lelkes Anikó

Megyei Matematikaverseny

Kósa Ferenc Bence

megyei – 7. helyezés

Aszódiné Pálfi Edit, Nagyné Lelkes Anikó

Megyei Matematikaverseny

Pócsai Adél

megyei – 5. helyezés

Oszip Ágnes

Megyei Matematikaverseny

Szalai Gábor

megyei – 6. helyezés

Aszódiné Pálfi Edit

Megyei Matematikaverseny

Csepella Nóra

megyei – 2. helyezés

Nagyné Lelkes Anikó

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Kósa Ferenc Bence

megyei – 1. helyezés

Aszódiné Pálfi Edit, Nagyné Lelkes Anikó

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Mann Péter

megyei – 15. helyezés

Aszódiné Pálfi Edit, Nagyné Lelkes Anikó

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Kósa Ferenc Bence, Mann Péter, Páskuj Kamilla

megyei – 3. helyezés

Aszódiné Pálfi Edit, Nagyné Lelkes Anikó

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Csepella Nóra

megyei – 12. helyezés

Nagyné Lelkes Anikó

Kenguru Matematikaverseny

Kántor Botond

megyei – 17. helyezés

Aszódiné Pálfi Edit, Nagyné Lelkes Anikó

Kenguru Matematikaverseny

Rádi Pál András

megyei – 19. helyezés

Aszódiné Pálfi Edit

Kenguru Matematikaverseny

Szalai Gábor

megyei – 16. helyezés

Aszódiné Pálfi Edit, Csordás Mihály

Kenguru Matematikaverseny

Csepella Nóra

megyei – 6. helyezés

Nagyné Lelkes Anikó

Kalmár László Matematikaverseny

Tóth-Pócs Gáspár

megyei – 1. helyezés

Aszódiné Pálfi Edit

Kalmár László Matematikaverseny

Páskuj Kamilla

megyei – 2. helyezés

Aszódiné Pálfi Edit

Kalmár László Matematikaverseny

Mann Péter

megyei – 5. helyezés

Aszódiné Pálfi Edit, Nagyné Lelkes Anikó

Kalmár László Matematikaverseny

Kósa Ferenc Bence

megyei – 7. helyezés

Aszódiné Pálfi Edit, Nagyné Lelkes Anikó

Kalmár László Matematikaverseny

Urbán Hanna

megyei – 10. helyezés

Aszódiné Pálfi Edit

Kalmár László Matematikaverseny

Oláh László

megyei – 9. helyezés

Nagyné Lelkes Anikó

Kalmár László Matematikaverseny

Kovács Marcell

megyei – 7. helyezés

Nagyné Lelkes Anikó

Kodály 140″ Városi népdaléneklési verseny

Györe Hanna

városi – 1. helyezés

Szűcs Magdaléna

Kodály 140″ Kodály vetélkedő

Barcsay Annakata Luna, Fajka Liliána Fanni, Györe Hanna, Nagy Gréta, Kiss Rebeka, Zoltán Boróka Sára

városi – 1. helyezés

Szűcs Magdaléna

Városi anyanyelvi és helyesíró verseny

Szécsi Éva Henrietta

városi – 2. helyezés

 

Bartáné Molnár Anikó

Városi anyanyelvi és helyesíró verseny

Zsámbóki Panna Eperke

városi – 2. helyezés

Bartáné Molnár Anikó

Petőfi Sándor szavalóverseny

Szécsi Éva Henrietta

városi – különdíj

Bartáné Molnár Anikó

Bolyai Természettudományi Csapatverseny

Kovács Mór, Telek Sámuel, Berta Linett, Jambrik Nóra

Telek Sámuel

Jambrik Nóra

regionális – 9. helyezés

Rózsa Hajnalka, Csapó Katalin, Szalainé Bagány Emese

Bolyai Természettudományi Csapatverseny

Csepella Nóra, Faragó István, Vincze Anna, Horváth Zsombor

Horváth Zsombor

Oláh László

regionális – 10. helyezés

Szalontainé Buti Hedvig, Gerebenné Bresák Zita, Csapó Katalin, Szalainé Bagány Emese

Bolyai Természettudományi Csapatverseny

Kántor Botond Bódog, Kósa Ferenc Bence, Mann Péter, Salánki Sámuel

regionális – 13. helyezés

Rózsa Hajnalka

Bolyai Természettudományi Csapatverseny

Györkös Nóra, Szabó Panna, Szabó Szonja, Szente-Varga Gergely

regionális – 1. helyezés

Rózsa Hajnalka

Bolyai Természettudományi Csapatverseny

Gyenes Éda, Pántos Eliza, Pócsai Adél, Kószó Botond

regionális – 9. helyezés

Rózsa Hajnalka

Bolyai Matematika Csapatverseny

Csepella Nóra Szabó Lujza Horváth Zsombor Oláh László

országos – 11. helyezés

Nagyné Lelkes Anikó

Bolyai Anyanyelvi csapatverseny

Pastrovics Luca, Szécsi Éva Henrietta, Szabó Lujza, Vincze Anna

országos – 14. helyezés

Bartáné Molnár Anikó

Kecske Kupa

Mann Péter,  Kósa Ferenc Bence, Kántor Botond, Rádi Pál András

országos – 11. helyezés

Aszódiné Pálfi Edit, Nagyné Lelkes Anikó

Abacus levelező Matematikaverseny

Soponyai Zorka

országos – ezüst minősítés

Aszódiné Pálfi Edit, Nagyné Lelkes Anikó

Országos német nyelvi projektverseny

Salacz Emma

országos – 3. helyezés

Lakner Erika

Hebe német levelezőverseny

Szénási Tamara

országos – 7. helyezés

Dr. Kara Lászlóné

 

2022 – 2023. tanév

Versenyek

Eredmények

Felkészítő tanár/ok

Bács -Kiskun Megyei Zongoristák XVIII. találkozója Kalocsa

Boros Tamás

4. évfolyam – Nívódíj

Pék Ágnes

Bács -Kiskun Megyei Zongoristák XVIII. találkozója Kalocsa

Varga Noel

3. évfolyam – Kiemelt nívódíj és különdíj

dr. Feketéné Rodler Anett

Bács -Kiskun Megyei Zongoristák XVIII. találkozója Kalocsa

Yan Jia Hao

3. évfolyam – Kiemelt nívódíj és különdíj

Seres József

Bács -Kiskun Megyei Zongoristák XVIII. találkozója Kalocsa

Szécsi Éva Henrietta

8. évfolyam – Kiemelt nívódíj és különdíj

Pék Gáspárné

VIII. Országos Szaxofonverseny Pomáz

Mészáros György

4. évfolyam – 2. helyezés

Virág Botond

3. évfolyam – 3. helyezés

Palotás-Tóth Eszter

IX. Országos Bihari János Hegedű-, Gordonka-, és Vonós Kamarazenei Verseny

Berkecz Petra 3. évfolyam

arany minősítés

Kovács Dorka 5. évfolyam

arany minősítés

Szabó Emese 7. évfolyam

ezüst minősítés

Závogyánné Varga Ildikó

XVII. Országos Koncz János Hegedűversenyen

Boros Attila – 6. évfolyam

3. helyezés

Csákóné Törteli Anita

Róma, Musica Aeterna a Roma

Aurin leánykar

nemzetközi – 1. helyezés

1. díj leánykari kategóriában és 1. díj egyházzenei kategóriában.

Durányik László

Krakkó, kórusverseny Krakow Advent & Christmas Choir Festival

Aurin leánykar

nemzetközi – 1. helyezés

Durányik László

 

2023 – 2024. tanév

Versenyek

Eredmények

Felkészítő tanár/ok

Paralia- Nemzetközi Kórusverseny

2023. szeptember 18-23.

Aurin leánykar

Nemzetközi – 1. díj

Durányik László

 

2022 – 2023. tanév

Versenyek

Eredmények

Felkészítő tanár/ok

Szakgimnáziumok megyei történelem versenye

Kuklis Richárd, Zakar Bence

megyei – 2. helyezés

Dr. Debreczeni Józsefné

Megyei Matematikaverseny

Benkő Anikó

megyei – 2. helyezés

Szalainé Bagány Emese

Megyei Matematikaverseny

Komlósdi Sára

megyei – 1. helyezés

Szalainé Bagány Emese

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Benkő Anikó

megyei – 9. helyezés

Szalainé Bagány Emese

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Komlósdi Sára

megyei – 2. helyezés

Szalainé Bagány Emese

Petőfi Sándor szavalóverseny

Puskás Gyula

városi – 2. helyezés

Bencéné Nagy Györgyi

XIV. Országos Szolfézsverseny Debrecen

Kapitány Áron

országos – 2. helyezés

Antoni Andrea

XIV. Országos Szolfézsverseny Debrecen

Kuklis Richárd

országos – 5. helyezés

Kovács Tamásné

XIV. Országos Szolfézsverseny Debrecen

Barta Veronika

országos – 5. helyezés

Balázs Gergely Ádám

 

2022 – 2023. tanév

Versenyek

Eredmények

Felkészítő tanár/ok

Petőfi Sándor szavalóverseny

Nagy Emese

városi – különdíj

Borosné Hegedűs Ilona

OKTV ( angol nyelv)

Kubik Rubina

országos

Dr. Vajdáné Sanda Anita

Lázár Ervin Országos Anyanyelvi Verseny

Vadas Csenge

országos – 5. helyezés

Debreczeni Józsefné

 

2021 – 2022. tanév

Versenyek

Eredmények

Felkészítő tanár/ok

BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY

 

Kis gólyák: Fekete Adrienn, Gönczi Anna, Fésűs Anna, Sándor- Teszáry Réka

Megyei: 8.

Bernhardt Ágota

Mezei futóverseny

Bodor Dorka – 2.

Gerebenné Bresák Zita

Mezei futóverseny

Marte Miron – 3.

Gerebenné Bresák Zita

Mezei futóverseny

Marte Miron, Nagy Arkadiusz, Börönte
Ádám, Uhrin Márton, Vincze Zoltán – 3.

Testnevelők

Országos Tűzmegelőzési Bizottság alkotói megyei rajzpályázat szabadkézi rajz kategória

3.b osztály

Csillag Barnabás

3. helyezés

Csitári Andrea

 

 

 

 

BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY

 

4.b osztály

Ádám Kamilla Molli

Kósa Ferenc Bence

Vörös Enikő

Szente-Varga Erika

Felkészítő: Tarnóczy Krisztina

Megyei: 11.

 

 

Tarnóczy Krisztina

 

Versmondók találkozója

Nemes Johanna 1.évf – arany minősítés

Jeney Gergely 1.évf – ezüst minősítés

Lócziné Németh Judit

Versmondók találkozója

Skernyók Alíz Anna 1.évf – ezüst minősítés

Kis Borka 1. évf. – ezüst minősítés

Szűcs Anna 1. évf. – ezüst minősítés

 

Szélesi-Hortobágyi Krisztina

Versmondók találkozója

Bán Kristóf – 2. évf. – arany minősítés

Veliczky-Soós Gabriella

Versmondók találkozója

Szabó Johanna – 2. évf. – arany minősítés

Takács Henrietta

Versmondók találkozója

Varnyú Szonja Gabriella – 3. évf. – ezüst minősítés

Hajdú Tamás – 3.évf – kiemelt arany minősítés

Csitári Andrea

Versmondók találkozója

Doró Csanád – 4. évf. – kiemelt arany minősítés

Bajáki-Gulyás Anett

Versmondók találkozója

Danka Dorka – 4. évf. – arany minősítés

Salánki Sámuel – 4. évf. – arany minősítés

Tarnóczy Krisztina

Versmondók találkozója

 

Kovács Abigél – 4. évf. – arany minősítés

Nagyné Palócz Ilona

Aszfaltrajzverseny

1.a – különdíj

Tóthné Orbán Valéria

Aszfaltrajzverseny

 

2.a

2. hely és különdíj

Vajda Gréta

Aszfaltrajzverseny

1.c

Dinnyés Dorina

Mi leszel, ha nagy leszel? rajzpályázat

Kostyánszki Boglárka

Bérczy Anna

Böde Dominik Áron

Gárgyán Olivér

Ittes Rozina Lizetta

Kiss Timur

Makó Annarita

Radics Kata

Reketyei Adél

Szegedi Máté Zsolt

Pulai Mihály

1.b osztály

különdíj és kiállítás

Lőrinczné Vincze Tünde

Mi leszel, ha nagy leszel? rajzpályázat

Kósa Lara – 2. évf

kiállítás

Vajda Gréta

Mi leszel, ha nagy leszel? rajzpályázat

Bercsényi Kincső

Szabó Ilona

2.b osztály

különdíj

Koroknai Szandra

Mi leszel, ha nagy leszel? rajzpályázat

Bajáki János

Benedek Nóra

Bodor Balázs

Boros Tomi

Domokos Kitti

Dudás Adrienn

Fábián Benjámin Milán

Farkas Flóra

Farkas Janka

Fokti Botond

Frisan-Szabó Liliána

Fülöp Zsuzsanna

Gondi Roland

Gömöri Gréta

Kokovai Bertalan

Korpácsi Anasztázia

Kovács Bori

Kovács Rozália

Kullai Panna

Lendér Lilla

Marozsi Dorka

Sári Fruzsina

Szekeres Nóra

Végvári Lia

Vörösmarti Gergő

Németh Zalán

3.a osztály

kollektív különdíj

Mézes Éva

Mi leszel, ha nagy leszel? rajzpályázat

Bujdosó Zselyke

Bujdosó-Móczár Bence

Kövér Lotti Regina

Mészáros György

Zhang Yun Tao

3.b osztály

különdíj, kiállítás

Csitári Andrea

Bendegúz anyanyelvi verseny

Gömöri Gréta

3.c osztály

 

Rimóczi Renáta

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Kósa Ferenc Bence, Ádám Kamilla Molli, Szente-Varga Erika, Vörös Enikő – 4. b osztály – 11. helyezett

Tarnóczy Krisztina

Országos Tűzmegelőzési Bizottság alkotói rajzpályázat

Csillag Barnabás – 3. évf. – 3. helyezett

Csitári Andrea

Kenguru matematika

Kiss Boglárka – 6. helyezett

Lavati Csenge – 12. helyezett

Szikora Máté – 21. helyezett

Urbán Maja – 24. helyezett

Szikora Berta – 38. helyezett

Kákonyi Ádám – 73. helyezett

Katona Zalán – 84. helyezett

Frisa-Szabó Noel – 93. helyezett

2. b osztály

Csőkéné Varga Anikó

Kenguru matematika

Varnyú Szonja Gabriella – 3. évfolyam – 16. helyezett

Csitári Andrea

Zrínyi Matematikaverseny Bács-Kiskun megyei forduló

Varnyú Szonja Gabriella – 3.b osztály – 4. helyezett

Csitári Andrea

Zrínyi Matematikaverseny Bács-Kiskun megyei forduló

Fésűs Simon – 3.c osztály – 92. helyezett

Bernhardt Ágota

Zrínyi Matematikaverseny Bács-Kiskun megyei forduló

Kósa Ferenc Bence – 4. b osztály – 2. helyezett

Tarnóczy Krisztina

Bács-Kiskun Megyei Matematika Versenyen

Kósa Ferenc Bence – 6. helyezett

Mann Péter – 14. helyezett

Kántor Botond Bódog – 35. helyezett

4.b osztály

Tarnóczy Krisztina

Bács-Kiskun Megyei Matematika Versenyen

Varnyú Szonja Gabriella – 3.b osztály – 2. helyezett

Csitári Andrea

Házasság hete megyei rajzpályázat

Del Aguila Leo Milán – 3.b osztály – különdíj

Csitári Andrea

Bendegúz Akadémia Tudásbajnokság Olvasás, szövegértés

Varnyú Szonja Gabriella – 3.b osztály 7. helyezett

Csitári Andrea

Bendegúz Akadémia Tudásbajnokság Matematika

Varnyú Szonja Gabriella – 3.b osztály – 8. helyezett

Csitári Andrea

Bendegúz nyelvÉSZ

Virág Botond – 2.a osztály – 21. helyezett

Veliczky-Soós Gabriella

Mezei futóverseny

Bodor Dorka – 2. helyezett

Marte Miron – 3. helyezett

4. a osztály

Gerebenné Bresák Zita

Mezei futóverseny

Marte Miron, Nagy Arkadiusz, Börönte
Ádám, Uhrin Márton, Vincze Zoltán 4.a 4.c 5.b

3. helyezett

testnevelők

Bendegúz Akadémia NyelvÉsz verseny

Varnyú Szonja Gabriella 3.b osztály – 1. helyezett

Csitári Andrea

Bendegúz Akadémia környezetismeret tudásbajnokság

Varnyú Szonja Gabriella 3.b osztály – 1. helyezett

Csitári Andrea

Bendegúz Akadémia anyanyelv tudásbajnokság

Varnyú Szonja Gabriella 3.b osztály – 1. helyezett

Csitári Andrea

Kenguru Matematikaverseny

Varnyú Szonja Gabriella 3.b osztály – 331. helyezett

Csitári Andrea

Tégy jót, varázsolj mosolyt!” országos rajzpályázat

Kiss Nella – 4.b osztály – jó minősítés

Tarnóczy Krisztina

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny

Kósa Ferenc Bence – 7. helyezett

Mann Péter – 22. helyezett

4.b osztály

Tarnóczy Krisztina

2021 – 2022. tanév

Versenyek

Eredmények

Felkészítő tanár/ok

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

 

Boti és a szupercsajok: Szécsi Éva Henrietta, Németh Zselyke, Lajos Panka, Pastrovics Luca

Megyei: 3

Bartáné Molnár Anikó

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

 

Babikáim: Szabó Lujza, Csepella Nóra, Vincze Anna, Horváth Zsombor

Megyei: 5

Bencéné Nagy Györgyi

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

 

Hetes csapat: Szabó Júlia, Lóczi Csenge, Hajagos Csenge, Zoltán Gyöngyös Júlia

Megyei: 8

Bartáné Molnár Anikó

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

 

Pál utcai lányok: Tihanyi Zselyke, László Júlia, Németh Fanni, Kiss Laura

Megyei: 6

Bartáné Molnár Anikó

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

Barbie: Viczián Réka, Szöllősi Adrienn, Domján Noémi

Megyei: 7

Maár Andrásné

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

Szurkoló szurikáták:
Andrási Adél, Balog Norina Jázmin, Mikó Sára, Nyilas Liza

Megyei: 12.

Bartáné Molnár Anikó

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

Okoskák: Faragó Bori, Laczkovics Anna, Bacsó Vivien Cintia, Kunszt Vivien

Megyei: 12.

 

Bartáné Molnár Anikó

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

Baby Yodák: Hommer Janka, Zsiros-Vig Szófia, Marton Emma, Trungel Dóra

Megyei: 28.

Bartáné Molnár Anikó

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

A fiúk: Kocsi Mirkó, Nagy Norbert, Tóth Regő, Bodor Janka

Megyei: 20

Bartáné Molnár Anikó

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

Rántott fahéj: Molnár Hanna, Nagy Anasztázia Szaffi, Margelatu Szabina, Csikó Boglárka

 

Bartáné Molnár Anikó

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

(P/D/V/Garázs: Szurgyi Brenda, Pap Sára, Sipos Lili, Zsámbóki Panna

Megyei: 13.

Kávai Mónika

 

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

Nincs kettő négy nélkül: Fésűs Fülöp, Rácz Barna, Farkas Mátyás, Kárász Zalán

Megyei: 13.

Maár Andrásné

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

Szivacsagyúak: Kertes Emma, Szabó Izabella, Horváth Boglárka, Tamás Emese

Megyei: 14.

Bartáné Molnár Anikó

 

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

Okosok: Pancza Boglárka, Molnár Lilien, Érsek Lola, Marte Zóra

Megyei: 18.

Maár Andrásné

 

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

Cickány: Szemerédi Gréta, Varga Viktória, Mikulás Lilla, Rádi Mária Róza

Megyei: 35.

Maár Andrásné

 

Bolyai Matematika Csapatverseny

Fésűs Fülöp, Rácz Barna,
Farkas Mátyás, Kárász Zalán – 2.

Nagyné Lelkes Anikó

Bolyai Matematika Csapatverseny

Kereckey Réka, Gyenes Éda
Szabó Panna, Pócsai Adél – 5.

Oszip Ágnes

Bolyai Matematika Csapatverseny

Szalai Gábor, Domján Gergely,
Szilvási Rozina Málna, Budai János – 5.

Oszip Ágnes, Aszódiné Pálfi Edit

Bolyai Matematika Csapatverseny

Csepella Nóra, Szabó Lujza, Oláh László, Horváth Zsombor -7.

Aszódiné Pálfi Edit

Mezei futóverseny

Domján Gergő – 2.

Dr. Holeczné Morvai Ildikó

Mezei futóverseny

Domján Gergő, Kothencz Előd, Nádudvari Benedek, Kószó Botond, Budai János – 2.

Testnevelők

Mezei futóverseny

Domján Noémi, Németh Zselyke, Király Léna, Csomor Laura, Hajdú Margaréta – 3.

Testnevelők

XIV. Vándorlegény Országos Gyermek és Ifjúsági Kézműves Pályázat

Bárány Levente – kiemelkedő teljesítmény

Szalontainé Buti Hedvig

Minősítő Lövészverseny

Bárány Levente – kiemelkedő

 

Atlétika ügyességi csapatbajnokság

10X200 méteres váltóverseny

Valter Artúr, Telek Sámuel, Kothencz Kolos, Domján Noémi, Németh Zselyke, Csomor Laura, Fésűs Fülöp; Náduvari Benedek, Simon Csenge, Szemerédi Gréta, Viczián Réka

5.

 

Városi angol nyelvi verseny

Kocsis Mirkó – 7.

Ubrizsy Éva

Versmondók találkozója

Szécsi Éva Henrietta – 7. évf. – arany minősítés

Kalmár Anna – 8. évf. – ezüst minősítés

Boros Viola – 7. évf. – bronz minősítés

Bartáné Molnár Anikó

Versmondók találkozója

Viczián Réka – 8. évf. – ezüst minősítés

Maár Andrásné

Petőfi szavalóverseny

Kalmár Anna – 8. évf. – 2. helyezett

Bartáné Molnár Anikó

Bolyai Matematika Csapatverseny

Balog Norina, Bacsó Vivien Cintia,

Marton Emma, Mikó Sára – 5.c – 18. helyezett

 

Benke Dévid, Mészáros János,

Balogh Dénes, Kocsis Éden

5.c – 14. helyett

Fésűs Fülöp, Rácz Barna,

Farkas Mátyás, Kárász Zalán

8.b – 2. helyezett

Nagyné Lelkes Anikó

Bolyai Matematika Csapatverseny

Kereckey Réka, Gyenes Éda

Szabó Panna, Pócsai Adél – 5.a – 5. helyezett

Oszip Ágnes

Bolyai Matematika Csapatverseny

Szalai Gábor, Domján Gergely,
Szilvási Rozina Málna, Budai János

6.b és 6.c

5. helyezett

Oszip Ágnes, Aszódiné Pálfi Edit

Bolyai Matematika Csapatverseny

Csepella Nóra, Szabó Lujza,
Oláh László, Horváth Zsombor – 7.b

7. helyezett

Aszódiné Pálfi Edit

Minősítő Lövészverseny

Bárány Levente – 5.b

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Boti és a szupercsajok: Szécsi Éva Henrietta, Németh Zselyke, Lajos Panka, Pastrovics Luca – 7. évf. – 3. helyezett

 

Pál utcai lányok: Tihanyi Zselyke, László Júlia, Németh Fanni, Kiss Laura – 8. évf. – 7. helyezett

 

Hetes csapat: Szabó Júlia, Lóczi Csenge, Hajagos Csenge, Zoltán Gyöngyös Júlia – 7. évf. – 8. helyezett

 

Szurkoló szurikáták: Andrási Adél, Balog Norina Jázmin, Mikó Sára, Nyilas Liza – 5. évf. – 12. helyezett

 

Okoskák: Faragó Bori, Laczkovics Anna, Bacsó Vivien Cintia, Kunszt Vivien – 5. évf. – 12. helyett

 

Szivacsagyúak: Kertes Emma, Szabó Izabella, Horváth Boglárka, Tamás Emese – 8. évf. – 14. helyezett

 

A fiúk: Kocsi Mirkó, Nagy Norbert, Tóth Regő, Bodor Janka – 7. évf. – 20. helyezett

 

Rántott fahéj: Molnár Hanna, Nagy Anasztázia Szaffi, Margelatu Szabina, Csikó Boglárka – 7. évf. – 20. helyezett

Bartáné Molnár Anikó

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Babikáim: Szabó Lujza, Csepella Nóra, Vincze Anna, Horváth Zsombor – 7. évf. – 5. helyezett

Bencéné Nagy Györgyi

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Barbie: Viczián Réka, Szöllősi Adrienn, Domján Noémi – 8. évf. – 7. helyett

 

Nincs kettő négy nélkül: Fésűs Fülöp, Rácz Barna, Farkas Mátyás, Kárász Zalán – 8. évf. – 13. helyezett

 

Okosok: Pancza Boglárka, Molnár Lilien, Érsek Lola, Marte Zóra – 8. évf. – 18. helyezett

Maár Andrásné

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

megyei            (P/D/V/G arázs: Szurgyi Brenda, Pap Sára, Sipos Lili, Zsámbóki Panna – 8. évf. – 13. helyezett

Kávai Mónika

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

Balog Norina Jázmin – 5.c – 4. helyezett

Bacsó Vivien – 5.c – 13. helyezett

Bartáné Molnár Anikó

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

Pócsai Adél – 5.a osztály – 11. helyezett

Maár Andrásné

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

Telek Sámuel Márton – 7.a – 13. helyezett

Kávai Mónika

Bendegúz nyelvész verseny

Nagy Norbert – 7.c – 12. helyezett

Kocsi Mirkó – 7.c – 13. helyezett

Andrási Adél – 5.c – 15. helyezett

Bartáné Molnár Anikó

Mezei futóverseny

Domján Gergő – 6.b – 2. helyezett

dr. Holeczné Morvai Ildikó

Mezei futóverseny

Domján Gergő, Kothencz Előd, Nádudvari Benedek, Kószó Botond, Budai János

5.a 6.c 6.b 7.b

2. helyezett

testnevelők

Mezei futóverseny

Domján Noémi, Németh Zselyke, Király Léna, Csomor Laura, Hajdú Margaréta

7.d 8.b 8.c 9g

3. helyezett

testnevelők

XIV. Vándorlegény Országos Gyermek és Ifjúsági Kézműves Pályázat

Bárány Levente – 5. évfolyam- kiemelkedő teljesítmény

Szalontainé Buti Hedvig

Regösök húrján- országos vers- és prózamondó verseny

Szécsi Éva Henrietta – 7. évfolyam- arany oklevél

Bartáné Molnár Anikó

2021 – 2022. tanév

Versenyek

Eredmények

Felkészítő tanár/ok

Dr. Kálmán Lajos népzenei találkozó és verseny Kecskemét

Sergő citerazenekar:

Batfalszki Boglárka, Katona Panna, Balla Luca, Jánosik Ágnes Borka, Móczó Panna, Pencz Janka, Zoltán Gyöngyös Júlia, Huszka Dániel, Lesták Géta

Arany Fokozat

Vadas László

Dr. Kálmán Lajos népzenei találkozó és verseny Kecskemét

A Kodály Iskola Összevont Zenekara:

Balla Luca, Jánosik Ágnes Borka, Katona Panna, Batfalszki Boglárka, Vadas Csenge, Kerekes Viola Sára, Pintér Franciska, Oswald Eszter, Fekete Anna

Arany Fokozat

Vadas László

Bács-Kiskun Megyei Zongoristák XVIII. Találkozója, Kalocsa

Kiss Laura – kiemelt nívódíj

Dr. Feketéné Rodler Anett

Bács-Kiskun Megyei Zongoristák XVIII. Találkozója, Kalocsa

Kocsi Mirkó – Nívódíj

Kovács Dávid

Bács-Kiskun Megyei Zongoristák XVIII. Találkozója, Kalocsa

Patrovics Luca – kiemelt nívódíj

Dr. Feketéné Rodler Anett

Bács-Kiskun Megyei Zongoristák XVIII. Találkozója, Kalocsa

Simon Csenge – kiemelt nívódíj

Kovács Dávid

Bács-Kiskun Megyei Zongoristák XVIII. Találkozója, Kalocsa

Szécsi Éva Henrietta – kiemelt nívódíj

Pék Gáspárné

Bács-Kiskun Megyei Zongoristák XVIII. Találkozója, Kalocsa

Kasztel Petra – kiemelt nívódíj + különdíj

Pék Gáspárné

Dr. Kálmán Lajos népzenei találkozó és verseny Kecskemét

Móczó Panna – Ezüst Fokozat

Héjja Bella

Dr. Kálmán Lajos népzenei találkozó és verseny Kecskemét

Pencz Janka – Arany Fokozat

Héjja Bella

KÓTA Aranypáva Népzenei Minősítő verseny Kecskemét

Móczó Panna – Térségi Dicséretes Minősítés

Héjja Bella

KÓTA Aranypáva Népzenei Minősítő verseny Kecskemét

 

Pencz Janka – Térségi Kiváló Minősítés

Héjja Bella

VIII. Országos Bihari János Hegedű-Gordonka-Kamarazenei fesztivál (Abony

 

Fajka Liliána Fanni

bronz minősítés

Matin Enikő

Edőcs Fanni

KÓTA Népzenei Minősítő

Vadas Csenge

kiváló minősítés

Héjja Bella

Kálmán Lajos népzenei verseny

Vadas Csenge

arany minősítés

Héjja Bella

VIII. Országos Bihari János Hegedű -, Gordonka – és Vonós Kamarazenei Fesztivál, Abony

Kovács Dorka

arany minősítés

Závogyánné Varga Ildikó

VIII. Országos Bihari János Hegedű -, Gordonka – és Vonós Kamarazenei Fesztivál, Abony

Szabó Emese

kiemelt arany

Závogyánné Varga Ildikó

Bihari J. Abony

Szegedi Sára

ezüst fokozat

Kovácsné Simon Márta

Bihari J. Abony

Kardos Janka

ezüst fokozat

Kovácsné Simon Márta

Bihari J. Abony

Kovács Izabella

ezüst fokozat

Kovácsné Simon Márta

VIII. Országos Bihari János Hegedű-, Gordonka- és Vonós Kamarazenei fesztivál

Boros Attila

ezüst minősítés

Csákóné Törteli Anita

Bács-Kiskun Megyei Zongoristák XVIII. Találkozója, Kalocsa

Kiss Laura 6.b – kiemelt nívódíj

Pastrovics Luca 7.d – kiemelt nívódíj

dr. Feketéné Rodler Anett

Bács-Kiskun Megyei Zongoristák XVIII. Találkozója, Kalocsa

Kocsi Mirkó 7.c – nívódíj

Simon Csenge – 7.b – kiemelt nívódíj

Kovács Dávid

Bács-Kiskun Megyei Zongoristák XVIII. Találkozója, Kalocsa

Szécsi Éva Henrietta – 7.d

kiemelt nívódíj

Kasztel Petra – kiemelt nívódíj + különdíj

Pék Gáspárné

Dr. Kálmán Lajos népzenei találkozó és verseny Kecskemét

Móczó Panna – 6.b – ezüst fokozat

Pencz Janka – 7.a – arany fokozat

Vadas Csenge – 10.g – arany fokozat

Héjja Bella

Dr. Kálmán Lajos népzenei találkozó és verseny Kecskemét

Sergő citerazenekar: Batfalszki Boglárka, Katona Panna, Balla Luca, Jánosik Ágnes Borka, Móczó Panna, Pencz Janka, Zoltán Gyöngyös Júlia, Huszka Dániel, Lesták Géta.

vegyes osztály – arany fokozat

A Kodály Iskola Összevont Zenekara: Balla Luca, Jánosik Ágnes Borka, Katona Panna, Batfalszki Boglárka, Vadas Csenge, Kerekes Viola Sára, Pintér Franciska, Oswald Eszter, Fekete Anna.

vegyes osztály – arany fokozat

Vadas László

KÓTA Aranypáva Népzenei Minősítő verseny Kecskemét

Móczó Panna – 6.b

Pencz Janka – 7.a

Vadas Csenge – 10.g

Térségi kiváló minősítés

Héjja Bella

II.Nemzetközi Zongoramesék Online verseny

Boros Tamás – arany minősítés

Kántor Botond – ezüst minősítés

Horváth Zsombor – arany minősítés

Pék Ágnes Andrea

XXVIII. Hajnal akar lenni… Kárpát-medencei népdaléneklési verseny Kolozsvár

Pencz Janka – bronz minősítés

Vadas Csenge – arany minősítés

Héjja Bella

III. Kecskeméti Regionális Ütőhangszeres Verseny

Ittzés Márton  II. díj

Vadas Márton I. díj

Balla Bence III. díj

Palotás Gábor

II. NyitniKék Országos Minősítő Fuvolaversenyen

Lendvai Adél Kiemelt-Arany minősítés

Pulius Emese

VIII. Delley József Zongoraetűd Versenyen

Pastrovics Luca nívódíj

dr. Feketéné Rodler Anett

2021 – 2022. tanév

Versenyek

Eredmények

Felkészítő tanár/ok

VII. Köles István Szaxofonverseny

Somogyi Levente – 1. helyezett

Tóth Eszter

VII. Köles István Szaxofonverseny

Lajkó Levente – 2. helyezett

Tóth Eszter

Technikumok (Szakgimnáziumok) Bács-Kiskun megyei Történelem versenye

Kuklis Richárd, Márton Zsófia, Zakar Béla Bence – 10.szg – 3. helyezett

Kuklis Richárd – 10. szg – különdíj

Debreczeni Józsefné

VII. Köles István Szaxofonverseny

Somogyi Levente – 13. szg – 1. helyezett

Lajkó Levente – 11. szg – 2. helyezett

Tóth Eszter

IX. ORSZÁGOS NÉPTÁNCVERSENY(szóló), Nyíregyháza

Fantoly Lilla Boglárka – 9.szg (Kisérő partnere: Puskás Gyula, 10.szg)

1.helyezett

Sipos Dorina (Kisérő partnere: Fantoly Lilla Boglárka 9. szg

3.helyezett

Balogh Ildikó Piroska, Fantoly Gyula (Segítő tanárok:  Bedőcsné Szabó Rita, Márkli Zsuzsanna Teodóra, Molnár Máté)

Művészeti Kreativitás Verseny (középiskolásoknak) zene, alkotó- és előadó-művészet kategóriában

Pesti Lili Réka; Nagy-György Hanna Kata (Zenész diák közreműködők: Kuklis Richard (9. szg.)
orgona, Tóth Balázs (11. szg.) üstdob)

10.szg

Pro Universitate Partium Alapítvány Különdíj

Bedőcsné Szabó Rita Klára (Néptánc, viselet, dramaturgia) Operatőr: Patkós László
Technikus: Bencsik László
További segítő tanárok: Székely Melinda, Balogh Ildikó Piroska, Márkli Zsuzsanna Teodóra, Molnár Máté.

13th International Cello Competition Janigro Juinor

Filip-Orbán Katinka különdíj

Teleki Gábor IV. díj

Törő Ábris II. díj

Agócs Márta

XIV. Országos Vrana József Ütőhangszeres Verseny

Kubatovics Bori II. díj

Palotás Gábor

XIV. ORSZÁGOS ORGONAVERSENY

Kuklis Richárd III. díj

Révész László

XVI. ORSZÁGOS RICHTER JÁNOS KLARINÉTVERSENY ÉS VIII. ORSZÁGOS SZAXOFONVERSENY

Lajkó Levente különdíj

Tóth Eszter

XII. ORSZÁGOS FUVOLAVERSENY ELEK TIHAMÉR EMLÉKÉRE

Csuvár Anna II. díj

Borsi Blanka II. díj

Szegedi Eszter I. díj

Kapus Eszter különdíj

Berényi Bea

Dratsay Ákos

Dratsay Ákos

Pulius Emese

2021 – 2022. tanév

Versenyek

Eredmények

Felkészítő tanár/ok

Dr. Kálmán Lajos népzenei találkozó és verseny Kecskemét

Vadas Csenge – Arany Fokozat

Héjja Bella

KÓTA Aranypáva Népzenei Minősítő verseny Kecskemét

Vadas Csenge – Térségi Kiváló Minősítés

Héjja Bella

Városi német verseny

Dobozy Melinda 5.

Lakner Erika

Városi német verseny

Inges Barnabás 6.

 

Lakner Erika

Dráma OKTV

Szűcs Hanna – 12.g – 20. helyezett

Debreczeni Józsefné

2022. november 7-20. "Kodályos diákok az erdélyi folklór nyomában" pályázatszám: 2020-1-HU01-KA102-078308

Kiállítás
2022. 12.16.

2022.

SZAKMAI BESZÁMOLÓ

FÉNYKÉPEK ÉS VIDEÓ ANYAGOK

HAT-KP-1-2022/1-001020

“Dallal tisztelgés Kodály Zoltán erdélyi munkássága előtt”

 
 
 

A Határtalanul! 2022 program témanapja keretén belül 2023. 06.06-án a hetedik évfolyam tanulói Budapestre látogattak.
A Nemzeti Összetartozás Napja alkalmából a fővárosi Kossuth-téren lévő  emlékhelyet tekintették meg.
A kirándulás során lehetőségük volt a Magyar Zene Háza impozáns épületében és a Szépművészeti Múzeumban lévő Csontváry kiállításban is gyönyörködni.

Fotók:

2024.május 03-07. Kalotaszeg és környéke

HAT-KP-1-2023/1-001101 Kalotaszeg és környéke felfedezése 7.b, 7.c

SZAKMAI BESZÁMOLÓ

FÉNYKÉPEK ÉS VIDEÓ ANYAGOK

HAT-KP-1-2023/1-001652 Kalotaszeg és környéke felfedezése 7.a

SZAKMAI BESZÁMOLÓ

FÉNYKÉPEK ÉS VIDEÓ ANYAGOK

MEGVALÓSUL A MAGYAR KORMÁNY TÁMOGATÁSÁVAL!

Kapcsolat

Kérdés esetén állunk szíves rendelkezésedre!

Kérjük támogassa adója 1%-ának felajánlásával

A Kecskeméti Kodály Iskoláért Alapítványt!

Az alapítvány számlaszáma:

OTP Bank Nyrt.
11732002-20310332

Az alapítvány adószáma:
18350771-1-03

Köszönjük!