“Tehetséggondozás Kodály Szellemében” címmel tartott szakmai napot a Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola a Psalmus Humanus Művészetpedagógiai Egyesülettel szombaton. A színes előadások, ének és tánc mellett egy nagyszabású átadóra is sor került. Az eseményről a hiros.hu tudósított.

Cikk és a képek itt érhető el

Videó itt

Gong rádió interjú I. 4:50-től itt:

Gong rádió interjú II. 6:05-től itt:

DOKUMENTUM

A középiskolai beiratkozásnál is elengedhetetlen a személyes jelenlét (jogszabályi változás – vö. 20/2012 EMMI rendelet 45/A. §. – alapján), ezért ennek ténye jelzésre került a dokumentumokban.

Tisztelt Szülő/Gondviselő!

 

Kérjük, hogy ha az Ön által nevelt/gondozott gyermek igénybe veszi az intézményi közétkeztetést, akkor ennek a szolgáltatásnak minőségi javítása érdekében időnként – jellemzően havonta – küldje be Hivatalunkhoz elektronikus formában az étkeztetéssel kapcsolatos értékelését, észrevételeit.

Az „Elégedettségi kérdőív az Étkezési szolgáltatásról” elnevezésű kérdőívvel kapcsolatos Tájékoztató levél – amely minden információt és elérést tartalmaz az adatok rögzítésével és beküldésével kapcsolatban – a következő linken érhető el:

https://drive.google.com/file/d/1hM6aIbuG8DbIOguUa9HpdstTrWsrDwJA/view?usp=sharing

Köszönettel: Vezetőség és Ferenczy Ida Óvoda Gazdasági Hivatalának Vezetője

Tájékoztató

A Kecskeméti Kodály Iskola 2021/22-es tanévnyitó ünnepsége 2021. augusztus 31-én 17 órakor kerül megrendezésre.

Jó idő esetén a sportudvaron tartjuk az ünnepséget.

A diákok a saját tantermükben 16:30-16:45-ig gyülekeznek, majd az osztályfőnökkel levonulnak a sportudvarra.

Az alsó tagozatos gyermekek hozzátartozói a Szil-Coop felőli nagykapun, valamint az Államtitkárság / Inkubátorház felől a kapun tudnak bejönni a sportudvarra. 

Az elsős kisgyermekeket a tanító nénik a sportudvaron fogadják 16:30-tól.

Rossz idő esetén az alkalom zártkörű, az ünnepség a Díszteremben lesz megtartva, ahol az első osztályos tanulók, valamint a karzaton a 9. évfolyam foglal helyet.

Az iskola többi tanulója a saját tantermében, és a szülők is a Facebookon, a Kecskeméti Kodály Iskola Hivatalos Oldalánkövethetik élőben a streamelt videót.

A kis elsősöket eső esetén a tanító nénik az iskola főbejáratánál várják és kísérik el az évnyitó helyszínére.

Tisztelettel kérjük a kedves Szülők megértését, hogy az intézkedési tervben foglaltak szerint, rossz idő esetén se jöjjenek be az épületbe. Szíves megértésüket köszönjük.

  1. szeptember 1-én a tanítás 7:45-kor kezdődik.

Minden tanuló a főbejáraton keresztül érkezik az iskolába, ahol kézfertőtlenítés után saját tantermében várakozik, előkészül.

Szeptember 1-én az első osztályos tanulókat a tanító nénik és a 8. osztályos tanulók várják a portánál, hogy segítsék őket a tájékozódásban.

Mindannyiunknak egészséges és sikeres tanévet kívánok!

 

Balogné Papp Boglárka

intézményvezető

 

Kecskemét, 2021. 08.30.

 

Tisztelt Szülő/Gondviselő!

Az Ön által nevelt/gondozott gyermeknek a következő tanévre vonatkozó intézményi étkezési igényét kérjük, hogy az elektronikus ADATFELVÉTELI LAP felületén jelezze az intézményi közétkeztetést lebonyolító Ferenczy Ida Óvoda Gazdasági Hivatala felé.

Az ADATFELVÉTELI LAP elektronikus kitöltése és beküldése a Ferenczy Ida Óvoda Gazdasági Hivatala részére akkor is kötelező, ha a gyermeknek nem igényel intézményi étkezést.

Az ADATFELVÉTELI LAP-pal kapcsolatos Tájékoztató levél – amely minden információt és elérést tartalmaz az adatok rögzítésével és beküldésével kapcsolatban – a következő linken érhető el:

https://drive.google.com/file/d/1vkepIMo9IexOUu7AM6XUVWjk-99xiJs2/view?usp=sharing

Köszönettel: Vezetőség és Ferenczy Ida Óvoda Gazdasági Hivatalának Vezetője

Kecskemét, 2021. június 10.

 

 

 A Kecskeméti Kodály Iskolában Rimóczi Renáta és Ulmer-Homoki Anikó vezetésével

https://hiros.hu/hirek/rendhagyo-muveszettortenet-gyermekektol-gyermekeknek

Versenyeredmények / Kompetenciamérés

2021 – 2022 I. félév    ALSÓ tagozat

Versenyek

Eredmények

Felkészítő tanárok

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

Kis gólyák: Fekete Adrienn, Gönczi Anna, Fésűs Anna, Sándor- Teszáry Réka

Megyei: 8.

Bernhardt Ágota

Mezei futóverseny

Bodor Dorka – 2.

Gerebenné Bresák Zita

Mezei futóverseny

Marte Miron – 3.

Gerebenné Bresák Zita

Mezei futóverseny

Marte Miron, Nagy Arkadiusz,Börönte
Ádám, Uhrin Márton, Vincze Zoltán – 3.

Testnevelők

Országos Tűzmegelőzési Bizottság alkotói megyei rajzpályázat szabadkézi rajz kategória

3.b osztály

Csillag Barnabás

3. helyezés

Csitári Andrea

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

4.b osztály

Ádám Kamilla Molli

Kósa Ferenc Bence

Vörös Enikő

Szente-Varga Erika

Felkészítő: Tarnóczy Krisztina

Megyei: 11.

Tarnóczy Krisztina

2021 – 2022 I. félév    FELSŐ tagozat

Versenyek

Eredmények

Felkészítő tanárok

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

 

Boti és a szupercsajok: Szécsi Éva Henrietta, Németh Zselyke, Lajos Panka, Pastrovics Luca

Megyei: 3

Bartáné Molnár Anikó

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

 

Babikáim: Szabó Lujza, Csepella Nóra, Vincze Anna, Horváth Zsombor

Megyei: 5

Bencéné Nagy Györgyi

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

 

Hetes csapat: Szabó Júlia, Lóczi Csenge, Hajagos Csenge, Zoltán Gyöngyös Júlia

Megyei: 8

Bartáné Molnár Anikó

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

 

Pál utcai lányok: Tihanyi Zselyke, László Júlia, Németh Fanni, Kiss Laura

Megyei: 6

Bartáné Molnár Anikó

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

Barbie: Viczián Réka, Szöllősi Adrienn, Domján Noémi

Megyei: 7

Maár Andrásné

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

Szurkoló szurikáták:
Andrási Adél, Balog Norina Jázmin, Mikó Sára, Nyilas Liza

Megyei: 12.

Bartáné Molnár Anikó

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

Okoskák: Faragó Bori, Laczkovics Anna, Bacsó Vivien Cintia, Kunszt Vivien

Megyei: 12.

 

Bartáné Molnár Anikó

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

Baby Yodák: Hommer Janka, Zsiros-Vig Szófia, Marton Emma, Trungel Dóra

Megyei: 28.

Bartáné Molnár Anikó

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

A fiúk: Kocsi Mirkó, Nagy Norbert, Tóth Regő, Bodor Janka

Megyei: 20

Bartáné Molnár Anikó

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

Rántott fahéj: Molnár Hanna, Nagy Anasztázia Szaffi, Margelatu Szabina, Csikó Boglárka

 

Bartáné Molnár Anikó

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

(P/D/V/Garázs: Szurgyi Brenda, Pap Sára, Sipos Lili, Zsámbóki Panna

Megyei: 13.

Kávai Mónika

 

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

Nincs kettő négy nélkül: Fésűs Fülöp, Rácz Barna, Farkas Mátyás, Kárász Zalán

Megyei: 13.

Maár Andrásné

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

Szivacsagyúak: Kertes Emma, Szabó Izabella, Horváth Boglárka, Tamás Emese

Megyei: 14.

Bartáné Molnár Anikó

 

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

Okosok: Pancza Boglárka, Molnár Lilien, Érsek Lola, Marte Zóra

Megyei: 18.

Maár Andrásné

 

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

Cickány: Szemerédi Gréta, Varga Viktória, Mikulás Lilla, Rádi Mária Róza

Megyei: 35.

Maár Andrásné

 

Bolyai Matematika Csapatverseny

Fésűs Fülöp, Rácz Barna,
Farkas Mátyás, Kárász Zalán – 2.

Nagyné Lelkes Anikó

Bolyai Matematika Csapatverseny

Kereckey Réka, Gyenes Éda
Szabó Panna, Pócsai Adél – 5.

Oszip Ágnes

Bolyai Matematika Csapatverseny

Szalai Gábor, Domján Gergely,
Szilvási Rozina Málna, Budai János – 5.

Oszip Ágnes, Aszódiné Pálfi Edit

Bolyai Matematika Csapatverseny

Csepella Nóra, Szabó Lujza, Oláh László, Horváth Zsombor -7.

 

Mezei futóverseny

Domján Gergő – 2.

Dr. Holeczné Morvai Ildikó

Mezei futóverseny

Domján Gergő, Kothencz Előd, Nádudvari Benedek, Kószó Botond, Budai János – 2.

Testnevelők

Mezei futóverseny

Domján Noémi, Németh Zselyke, Király Léna, Csomor Laura, Hajdú Margaréta – 3.

Testnevelők

XIV. Vándorlegény Országos Gyermek és Ifjúsági Kézműves Pályázat

Bárány Levente – kiemelkedő teljesítmény

 

Minősítő Lövészverseny

Bárány Levente – kiemelkedő

 

Atlétika ügyességi csapatbajnokság

10X200 méteres váltóverseny

Valter Artúr, Telek Sámuel, Kothencz Kolos, Domján Noémi, Németh Zselyke, Csomor Laura, Fésűs Fülöp; Náduvari Benedek, Simon Csenge, Szemerédi Gréta, Viczián Réka

5.

 

Városi angol nyelvi verseny

Kocsis Mirkó – 7.

Ubrizsy Éva

2021 – 2022 I. félév Alapfokú Művészetoktatás

Versenyek

Eredmények

Felkészítő tanárok

Dr. Kálmán Lajos népzenei találkozó és verseny Kecskemét

Sergő citerazenekar:

Batfalszki Boglárka, Katona Panna, Balla Luca, Jánosik Ágnes Borka, Móczó Panna, Pencz Janka, Zoltán Gyöngyös Júlia, Huszka Dániel, Lesták Géta

Arany Fokozat

Vadas László

Dr. Kálmán Lajos népzenei találkozó és verseny Kecskemét

A Kodály Iskola Összevont Zenekara:

Balla Luca, Jánosik Ágnes Borka, Katona Panna, Batfalszki Boglárka, Vadas Csenge, Kerekes Viola Sára, Pintér Franciska, Oswald Eszter, Fekete Anna

Arany Fokozat

Vadas László

Bács-Kiskun Megyei Zongoristák XVIII. Találkozója, Kalocsa

Kiss Laura – kiemelt nívódíj

Dr. Feketéné Rodler Anett

Bács-Kiskun Megyei Zongoristák XVIII. Találkozója, Kalocsa

Kocsi Mirkó – Nívódíj

Kovács Dávid

Bács-Kiskun Megyei Zongoristák XVIII. Találkozója, Kalocsa

Patrovics Luca – kiemelt nívódíj

Dr. Feketéné Rodler Anett

Bács-Kiskun Megyei Zongoristák XVIII. Találkozója, Kalocsa

Simon Csenge – kiemelt nívódíj

Kovács Dávid

Bács-Kiskun Megyei Zongoristák XVIII. Találkozója, Kalocsa

Szécsi Éva Henrietta – kiemelt nívódíj

Pék Gáspárné

Bács-Kiskun Megyei Zongoristák XVIII. Találkozója, Kalocsa

Kasztel Petra – kiemelt nívódíj + különdíj

Pék Gáspárné

Dr. Kálmán Lajos népzenei találkozó és verseny Kecskemét

Móczó Panna – Ezüst Fokozat

Héjja Bella

Dr. Kálmán Lajos népzenei találkozó és verseny Kecskemét

Pencz Janka – Arany Fokozat

Héjja Bella

KÓTA Aranypáva Népzenei Minősítő verseny Kecskemét

Móczó Panna – Térségi Dicséretes Minősítés

Héjja Bella

KÓTA Aranypáva Népzenei Minősítő verseny Kecskemét

Pencz Janka – Térségi Kiváló Minősítés

Héjja Bella

VIII. Országos Bihari János Hegedű-Gordonka-Kamarazenei fesztivál (Abony

 

Fajka Liliána Fanni

bronz minősítés

Matin Enikő

Edőcs Fanni

KÓTA Népzenei Minősítő

Vadas Csenge

kiváló minősítés

Héjja Bella

Kálmán Lajos népzenei verseny

Vadas Csenge

arany minősítés

Héjja Bella

VIII. Országos Bihari János Hegedű -, Gordonka – és Vonós Kamarazenei Fesztivál, Abony

Kovács Dorka

arany minősítés

Závogyánné Varga Ildikó

VIII. Országos Bihari János Hegedű -, Gordonka – és Vonós Kamarazenei Fesztivál, Abony

Szabó Emese

kiemelt arany

Závogyánné Varga Ildikó

Bihari J. Abony

Szegedi Sára

ezüst fokozat

Kovácsné Simon Márta

Bihari J. Abony

Kardos Janka

ezüst fokozat

Kovácsné Simon Márta

Bihari J. Abony

Kovács Izabella

ezüst fokozat

Kovácsné Simon Márta

VIII. Országos Bihari János Hegedű-, Gordonka- és Vonós Kamarazenei fesztivál

Boros Attila

ezüst minősítés

Csákóné Törteli Anita

 

2021 – 2022 I. félév   SZAKGIMNÁZIUM

Versenyek

Eredmények

Felkészítő tanárok

VII. Köles István Szaxofonverseny

Somogyi Levente – 1.

Tóth Eszter

VII. Köles István Szaxofonverseny

Lajkó Levente – 2.

Tóth Eszter

2021 – 2022 I. félév     GIMNÁZIUM

Versenyek

Eredmények

Felkészítő tanárok

Dr. Kálmán Lajos népzenei találkozó és verseny Kecskemét

Vadas Csenge – Arany Fokozat

Héjja Bella

KÓTA Aranypáva Népzenei Minősítő verseny Kecskemét

Vadas Csenge – Térségi Kiváló Minősítés

Héjja Bella

Városi német verseny

Dobozy Melinda 5.

Lakner Erika

Városi német verseny

Inges Barnabás 6.

 

Lakner Erika

2020 – 2021 II. félév

Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti forduló

1. helyezés 4/a tanulók:

Gyenes Éda Anna, Pántos Eliza és Pócsai Adél

Krucsó Erika

Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti forduló

6. helyezés: 7/b, 7/c tanulók:

Farkas Mátyás, Fésűs Fülöp, Molnár Lilien, Szabó Ádám

Rózsa Hajnalka

Net-Próba Rejtvényes országos irodalmi online verseny

1.helyezett:

Tojás Tóbiások csapat:

Kolosits Adél, Kovács Marcell, Németh Zselyke, Pastrovics Luca, Szécsi Éva Henrietta

Bartáné Molnár Anikó

Net-Próba Rejtvényes országos irodalmi online verseny

4. helyezett

Pál utcai lányok:

Németh Fanni, Tihanyi Zselyke, László Júlia, Szabó Izabella, Kiss Laura

Bartáné Molnár Anikó

Net-Próba Rejtvényes országos irodalmi online verseny

5. helyezett:

4 rénszarvas és a Télapó:

Lóczi Csenge, Szabó Júlia, Nagy Anasztázia Szaffi, Tóth István Károly, Nagy Norbert

Bartáné Molnár Anikó

Házasság Hete

vers – és novellaíró pályázat

3. helyezés:

Szécsi Éva Henrietta:

Az első szerelem

Kategória: általános iskola

Bartáné Molnár Anikó

Házasság Hete

vers – és novellaíró pályázat

1. helyezés:

Szűcs Hanna: A családi élet örömei – Álmodik az éj

Kategória: középiskola

Dr. Debreczeni Józsefné

Házasság Hete

vers – és novellaíró pályázat

2. helyezés:

Szulcsán Gyöngyvér: Krizantém

Kategória: középiskola

Dr. Debreczeni Józsefné

Házasság Hete

vers – és novellaíró pályázat

3. helyezés:

Horváth Boglár: Búcsú

Kategória: középiskola

Dr. Debreczeni Józsefné

Házasság Hete

rajzpályázat

különdíj:

Domokos Dalma 2/b

Csitári Andrea

Bolyai Természettudományi Csapatverseny országos verseny

1. helyezés 4/a tanulók:

Gyenes Éda Anna, Pántos Eliza, Tóth Jázmin és Pócsai Adél

Krucsó Erika

Petőfi online szavalóverseny

Kecskemét, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

1. helyezés

Szécsi Éva Henrietta 6.d

Bartáné Molnár Anikó

Bendegúz nyelvÉSZ verseny megyei döntő

2. évfolyam:

19. hely Végvári Lia

Rimóczi Renáta

Bendegúz nyelvÉSZ verseny megyei döntő

3. évfolyam:

1. hely Kósa Ferenc Bence

9. hely Makó Eszter

25. hely Mann Péter

Tarnóczy Krisztina

Nagyné Palócz Ilona

Tarnóczy Krisztina

Bendegúz nyelvÉSZ verseny megyei döntő

4. évfolyam:

13. hely Zsirmik Zsanna

15. hely Asztalos-Kis Áron

18. hely Bacsó Vivien

Molnár Krisztina

 

Szélesi-Hortobágyi Krisztina

Bendegúz nyelvÉSZ verseny megyei döntő

6. évfolyam:

2. hely Szécsi Éva Henrietta

8. hely Pastrovics Luca

12. hely Szabó Júlia

13. hely Szórád Gréta

Bartáné Molnár Anikó

Bendegúz nyelvÉSZ verseny megyei döntő

7. évfolyam:

10. hely: László Júlia

13. hely: Tihanyi Zselyke

Bartáné Molnár Anikó

I. Nemzetközi Zongoramesék Zongoraverseny

Kántor Botond Bódog

ARANY (II. korcsoport)

Pék Ágnes

I. Nemzetközi Zongoramesék Zongoraverseny

Szokolyai Réka

ARANY (V. korcsoport)

Lestákné Valasek Szilvia

I. Nemzetközi Zongoramesék Zongoraverseny

Szécsi Éva Henrietta

EZÜST (III. korcsoport)

Pék Gáspárné

I. Nemzetközi Zongoramesék Zongoraverseny

Kósa Ferenc Bence

EZÜST (II. korcsoport)

Lestákné Valasek Szilvia

I. Nemzetközi Zongoramesék Zongoraverseny

Kovács Dániel

EZÜST (VI. korcsoport)

Lestákné Valasek Szilvia

I. Nemzetközi Zongoramesék Zongoraverseny

Pulai Virág

EZÜST (VI. korcsoport)

Lestákné Valasek Szilvia

I. Nemzetközi Zongoramesék Zongoraverseny

Nagy Dorka Emese

BRONZ (VI. korcsoport)

Lestákné Valasek Szilvia

I. Nemzetközi Zongoramesék Zongoraverseny

Nyilas Liza

DICSÉRET (III. korcsoport)

Lestákné Valasek Szilvia

I. Nemzetközi Zongoramesék Zongoraverseny

Horváth Zsombor

DICSÉRET (IV. korcsoport)

Pék Ágnes

MATEGYE – megyei matematikaverseny

Csomor Babett (5. o.)   

megyei 6. hely

Oszip Ágnes

MATEGYE – megyei matematikaverseny

Szalai Gábor (5. o.)  

megyei 10. hely

Aszódiné Pálfi Edit

MATEGYE – megyei matematikaverseny

Kovács Marcell (6. o.)

megyei 6. hely

Nagyné Lelkes Anikó

MATEGYE – megyei matematikaverseny

Csepella Nóra (6. o.)

megyei 7. hely tanára

Aszódiné Pálfi Edit

World Open Online Music
Competition – 2021

Székely Lea 9.szg.

I. díj

Palotás Gábor

X. Országos Maros Gábor ütőhangszeres szóló-és duóverseny

Szegszárdy Zalán Péter

(szóló kategória) 

II. korcsoport III. helyezés

Abonyi Attila

X. Országos Jeney Zoltán fuvolaverseny

Szabó Emese 3. helyezés

(I. korcsoport)

Szabó Zsuzsanna

X. Országos Jeney Zoltán fuvolaverseny

Lendvai Adél 2. helyezés

(I. korcsoport)

Pulius Emese

Bartók Béla emlékére rendezett zeneiskolai zongoraverseny- Pápa

Bajnóczi Gréta 10. g.

ezüst

dr. Feketéné Rodler Anett

Bartók Béla emlékére rendezett zeneiskolai zongoraverseny- Pápa

Pastrovics Luca 6/d

bronz

dr. Feketéné Rodler Anett

Kaán Károly Országos Természet-és környezetismereti Verseny megyei forduló

Fésűs Márk (5/c)

I. helyezés

Rózsa Hajnalka

Kaán Károly Országos Természet-és környezetismereti Verseny – megyei forduló

Szabó Emese (5.b) 

II. helyezés

Rózsa Hajnalka

Teleki Pál Kárpát-Medencei Földrajz-Földtan Verseny -megyei forduló

Farkas Mátyás (7.b)

I. helyezés

Rózsa Hajnalka

XXIV. Kárpát-medencei Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2. forduló

Szécsi Éva Henrietta (6.o)

6. helyezés

Bartáné Molnár Anikó

XXIV. Kárpát-medencei Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2. forduló

László Júlia (7.o) 14. helyezés

Bartáné Molnár Anikó

Níš – Nemzetközi online vonósverseny

Szabó Emese (5.b) 

II. helyezés

Závogyánné Varga Ildikó

Níš – Nemzetközi online vonósverseny

B. Tóth Borbála (6b.)

III. helyezés

Csákóné Törteli Anita

Southern
Percussion International Tuned Percussion Competition

Székely Lea (9.szg.)

„Most promising
player”
– díj

Palotás Gábor

Versmondók Találkozója

2021. május 17.

Bán Kristóf 1/a

arany minősítés

Veliczky-Soós Gabriella

Versmondók Találkozója

2021. május 17.

Szemerédi Zsófi 1/a

ezüst minősítés

Veliczky-Soós Gabriella

Versmondók Találkozója

2021. május 17.

Kállai István 1/b

ezüst minősítés

Csőkéné Varga Anikó

Versmondók Találkozója

2021. május 17.

Egedi Jázmin 2/b

ezüst minősítés

Csitári Andrea

Versmondók Találkozója

2021. május 17.

Hajdú Tamás 2/b

arany minősítés

 

Csitári Andrea

Versmondók Találkozója

2021. május 17.

Varnyú Szonja Gabriella 2/b

kiemelt arany minősítés

Csitári Andrea

Versmondók Találkozója

2021. május 17.

Danka Dorka 3/b

arany minősítés

Tarnóczy Krisztina

Versmondók Találkozója

2021. május 17.

Kósa Ferenc Bence 3/b

arany minősítés

Tarnóczy Krisztina

Versmondók Találkozója

2021. május 17.

Kovács Abigél 3/c

ezüst minősítés

Nagyné Palócz Ilona

Versmondók Találkozója

2021. május 17.

Urbán Hanna 3/c

ezüst minősítés

Nagyné Palócz Ilona

Versmondók Találkozója

2021. május 17.

Györkös Nóra 4/a

bronz minősítés

Lócziné Németh Judit

Versmondók Találkozója

2021. május 17.

Fülöp Hanga 4/c

ezüst minősítés

 

Szélesi – Hortobágyi Krisztina

Versmondók Találkozója

2021. május 17.

Kerekes Milán 4/c

ezüst minősítés

Szélesi – Hortobágyi Krisztina

Versmondók Találkozója

2021. május 17.

Balog Norina Jázmin 4/c

arany minősítés

Szélesi – Hortobágyi Krisztina

NyelvÉsz országos anyanyelvi verseny 

Kósa Ferenc Bence 3/b

37. helyezés /331

Tarnóczy Krisztina

Versmondók Találkozója

2021. május 17.

Oswald Eszter 5.o.

kiemelt arany minősítés

Maár Andrásné

Versmondók Találkozója

2021. május 17.

Kállai Mihály 6.o.

arany minősítés

Benczéné Nagy Györgyi

Versmondók Találkozója

2021. május 17.

Nagy Aisa Dóra 5.o.

arany minősítés

Maár Andrásné

Versmondók Találkozója

2021. május 17.

László Júlia 7.o.

arany minősítés

Bartáné Molnár Anikó

Versmondók Találkozója

2021. május 17.

Viczián Réka 7.o.

arany minősítés

Maár Andrásné

VII. Nemzetközi Hegedű Fesztivál

Szabó Emese (5.b) 

I.korcsoport arany minősítés

Závogyánné Varga Ildikó

VII. Nemzetközi Hegedű Fesztivál

Kovács Dorka (2.o)

I.korcsoport ezüst minősítés

Závogyánné Varga Ildikó

VII. Nemzetközi Hegedű Fesztivál

Fajka Liliána Fanni (3.o)

I.korcsoport dicséret

Matin Enikő

VII. Nemzetközi Hegedű Fesztivál

B.Tóth Borbála Kata (6.o)

II. korcsoport arany minősítés

Csákóné Törteli Anita

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Bajusz Luca Enikő (3.o)

12. helyezés

Tarnóczy Krisztina

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Kósa Ferenc Bence (3.o)

14. helyezés

Tarnóczy Krisztina

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Szalai Gábor (5.o)

4. helyezés

Aszódiné Pálfi Edit

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Nagy Gábor (8.o)

19. helyezés

Oszip Ágnes

Teleki Pál Kárpát-Medencei Földrajz-Földtan Verseny -országos döntő 2021.05.21.

Farkas Mátyás (7.b)

I. helyezés

Rózsa Hajnalka

Kenguru Matematika Verseny

Kósa Ferenc Bence 3/b

megyei 4. helyezés

Tarnóczy Krisztina

Kenguru Matematika Verseny

Varnyú Szonja Gabriella 2/b

megyei 2. helyezés

Csitári Andrea

XI. „Muzičko proleće”

(Zenés Tavasz)

Smederevó – Szerbia

Nemzetközi Zongoraverseny

2021. május 28-30.

Farkas Réka 12.szg.

2. helyezett

Radványi Mária

VII. Dél-alföldi Regionális Furulyaverseny

Tapodi-Lemberger Fanni – furulya /4.a

Tapodi-Lemberger Kristóf – furulya /4.a

Gyenes Éda Anna – zongora /4.a

Ezüst helyezés

Földi János

 

és

Lestákné Valasek Szilvia

Tudásbajnokság országos döntő

környezetismeret tantárgy

Soponyai Zorka 3.b

1.helyezet

Tarnóczy Krisztina

World Open Online Music Competition – Szerbia

Kubatovics Bori 11. szg.

1.helyezet

Palotás Gábor

2020 – 2021 I. félév

Versenyek

Eredmények

Felkészítő tanár/ok

Kalmár László matematikaverseny

Szalai Gábor 5. oszt.

12. helyezés

Székeli Andrea, Aszódiné Pálfi Edit

Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny

Tóth Anna Zsuzsanna 8. oszt.

10. helyezés

Rózsa Hajnalka

Magyarország L14 korosztályos Mesterverseny

Bíró Melinda 8. oszt.

1. helyezés

 

VII. Országos Bihari János Hegedű-, Gordonka-, és Vonós Kamarazenei Fesztivál

Újfalvi-Büttner Hanna 3. o.

bronz minősítés

Matin Enikő

VII. Országos Bihari János Hegedű-, Gordonka-, és Vonós Kamarazenei Fesztivál

Szabó Emese 5. o.

arany minősítés

Závogyánné Varga Ildikó

KÖBE Kedvenc közlekedési eszközöm rajzpályázat

Bán Boglárka Anna 2. o.

1.helyezés

Csitári Andrea

KÖBE Kedvenc közlekedési eszközöm rajzpályázat

Knyur Eszter 2. o.

Csitári Andrea

Nemzetközi Kenguru matematikaverseny

Nagy Gábor 8. o.

12. helyezés

Oszip Ágnes

Nemzetközi Kenguru matematikaverseny

Huszka Péter 8. o.

19. helyezés

Nagyné Lelkes Anikó

Nemzetközi Kenguru matematikaverseny

Oláh László 6. o.

6. helyezés

Aszódiné Pálfi Edit

Nemzetközi Kenguru matematikaverseny

Csepella Nóra 6. o.

13. helyezés

Aszódiné Pálfi Edit

Nemzetközi Kenguru matematikaverseny

Telek Sámuel 6. o.

14. helyezés

Aszódiné Pálfi Edit

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Lajos Panka, Németh Zselyke, Pastrovics Luca, Szécsi Éva Henrietta

6. o.

8. helyezés

Bartáné Molnár Anikó

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Nagy Anasztázia Szaffi, Lóczi Csenge, Szabó Júlia, Tóth Regő

6. o.

18. helyezés

Bartáné Molnár Anikó

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Érsek Lola, Hanikus Adrienn, Kereckey Kincső, Jeney Johanna

7. o.

10. helyezés

Maár Andrásné

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Kiss Laura, László Júlia, Németh Fanni, Tihanyi Zselyke

7. o.

14. helyezés

Bartáné Molnár Anikó

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Molnár Lilien, Pancza Boglárka, Szőlősi Adrienn, Morte Zóra Hanna

7. o.

5. helyezés

Maár Andrásné

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Pap Sára, Sipos Lili, Szurgyi Brenda, Zsámbóki Panna

7. o.

15. helyezés

Bartáné Molnár Anikó

Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny

Tóth Anna Zsuzsanna

8. o.

1. helyezés

Rózsa Hajnalka

Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny

Fantoly Lilla

8. o.

3. helyezés

Rózsa Hajnalka

Kalmár László matematikaverseny

Szalai Gábor

5. o.

3. helyezés

Székeli Andrea, Aszódiné Pálfi Edit

Bolyai Matematika Csapatverseny

Csepella Nóra, Oláh László, Horváth Zsombor, Szabó Lujza

6. o.

10. helyezés

Aszódiné Pálfi Edit

Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti Verseny

Farkas Mátyás

7. o.

1. helyezés

Rózsa Hajnalka

Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti Verseny

Nagy Zalán

6. o.

5. helyezés

Rózsa Hajnalka

Bolyai Matematika Csapatverseny

Farkas Mátyás, Fésűs Fülöp, Kárász Zalán, Rácz Barna

7. o.

4. helyezés

Nagyné Lelkes Anikó

Bolyai Matematika Csapatverseny

Nagy Gábor,Tóth Anna Zsuzsanna, Fantoly Lilla Boglárka, Oláh Zita

8. o.

6. helyezés

Oszip Ágnes

Az erdő kincsei megyei rajzpályázat

2.b egész osztály

Csitári Andrea

Petőfi Szavalóverseny (II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola)

Szécsi Éva Henrietta

6. o.

3. helyezés

Bartáné Molnár Anikó

Petőfi Szavalóverseny (II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola)

László Júlia

7. o.

3. helyezés

Bartáné Molnár Anikó

Petőfi Szavalóverseny (II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola)

Salánki Sámuel

különdíj

Tarnóczy Krisztina

Petőfi Szavalóverseny (II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola)

Balogh Réka

különdíj

Tarnóczy Krisztina

Kiskunság kincsei városi közösségi játék és vetélkedő

2.b egész osztály

arany oklevél

Csitári Andrea

Bíró Melinda 8/a
Országos   Teniszbajnokság

egyéniben és párosban
Országos Bajnok 

 

 

A 40 éves szakgimnázium jubileumi műsora -kattints a képre-

Kiállítás
2020. október

Kapcsolat

Kérdés esetén állunk szíves rendelkezésedre!