Kedves Érdeklődők!
 
Hangszerkettősök címmel háromrészes koncertsorozat kerül megrendezésre a Kecskeméti Kodály Iskola Nemesszeghy Márta-termében.
 
A három esemény:
– 2021. szeptember 27, 17:00 – Juhász Balázs és Palotás Gábor ütőhangszeres koncertje
 
– 2021. október 18, 18:00 – Berényi Bea és Dratsay Ákos “Doppler 200” fuvola hangversenye
 
– 2021. november 15, 17:00 – Resonare Ütőhangszeres Duó koncertje
 
FIGYELEM: a jelenlegi járványügyi intézkedések miatt a rendezvény csak védettségi igazolvánnyal és előzetes regisztrációval látogatható! Kérjük, hogy védettségi igazolványukat hozzák magukkal a hangversenyre. Köszönjük!
 
Minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk!

Kedves Szülők!

Szeretettel várom nagycsoportos gyermeküket zeneovis előkészítő foglalkozásaimra.

Előreláthatólag október közepén kezdünk.

Jelentkezésüket a

szegediildi.kodaly@ gmail.com

 e-mail címre várom.

Kérem feltüntetni gyermekük nevét és ovis jelét.

Üdvözlettel: Szegedi Ildikó

XV. ORSZÁGOS OBOA- ÉS FAGOTTVERSENY

Kecskeméti Területi Válogatója: KECSKEMÉT, 2021. október 13.

Cím: Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola 6000 Kecskemét, Dózsa György út 22.

Jelentkezési lapok beérkezésének határideje: 2021. szeptember 30.

A jelentkezési lapokat kérjük, a versenykiírás szerint kizárólag elektronikusan beküldeni!

E-mail cím:
foldi.janos@kodaly-iskola.hu
titkarsag@kodaly-iskola.hu

Letölthető fájlok:

Verseny kiírása

Nevezési lap

Tájékoztató

A Kecskeméti Kodály Iskola 2021/22-es tanévnyitó ünnepsége 2021. augusztus 31-én 17 órakor kerül megrendezésre.

Jó idő esetén a sportudvaron tartjuk az ünnepséget.

A diákok a saját tantermükben 16:30-16:45-ig gyülekeznek, majd az osztályfőnökkel levonulnak a sportudvarra.

Az alsó tagozatos gyermekek hozzátartozói a Szil-Coop felőli nagykapun, valamint az Államtitkárság / Inkubátorház felől a kapun tudnak bejönni a sportudvarra. 

Az elsős kisgyermekeket a tanító nénik a sportudvaron fogadják 16:30-tól.

Rossz idő esetén az alkalom zártkörű, az ünnepség a Díszteremben lesz megtartva, ahol az első osztályos tanulók, valamint a karzaton a 9. évfolyam foglal helyet.

Az iskola többi tanulója a saját tantermében, és a szülők is a Facebookon, a Kecskeméti Kodály Iskola Hivatalos Oldalánkövethetik élőben a streamelt videót.

A kis elsősöket eső esetén a tanító nénik az iskola főbejáratánál várják és kísérik el az évnyitó helyszínére.

Tisztelettel kérjük a kedves Szülők megértését, hogy az intézkedési tervben foglaltak szerint, rossz idő esetén se jöjjenek be az épületbe. Szíves megértésüket köszönjük.

  1. szeptember 1-én a tanítás 7:45-kor kezdődik.

Minden tanuló a főbejáraton keresztül érkezik az iskolába, ahol kézfertőtlenítés után saját tantermében várakozik, előkészül.

Szeptember 1-én az első osztályos tanulókat a tanító nénik és a 8. osztályos tanulók várják a portánál, hogy segítsék őket a tájékozódásban.

Mindannyiunknak egészséges és sikeres tanévet kívánok!

 

Balogné Papp Boglárka

intézményvezető

 

Kecskemét, 2021. 08.30.

 

Tisztelt Szülő/Gondviselő!

Az Ön által nevelt/gondozott gyermeknek a következő tanévre vonatkozó intézményi étkezési igényét kérjük, hogy az elektronikus ADATFELVÉTELI LAP felületén jelezze az intézményi közétkeztetést lebonyolító Ferenczy Ida Óvoda Gazdasági Hivatala felé.

Az ADATFELVÉTELI LAP elektronikus kitöltése és beküldése a Ferenczy Ida Óvoda Gazdasági Hivatala részére akkor is kötelező, ha a gyermeknek nem igényel intézményi étkezést.

Az ADATFELVÉTELI LAP-pal kapcsolatos Tájékoztató levél – amely minden információt és elérést tartalmaz az adatok rögzítésével és beküldésével kapcsolatban – a következő linken érhető el:

https://drive.google.com/file/d/1vkepIMo9IexOUu7AM6XUVWjk-99xiJs2/view?usp=sharing

Köszönettel: Vezetőség és Ferenczy Ida Óvoda Gazdasági Hivatalának Vezetője

Kecskemét, 2021. június 10.

 

 

Kedves hangszert választó Diákunk, kedves Szülők!

Az alábbi linken tudják megnézni az idei hangszerbemutató filmünk felvételét.

film

Erzsébet tábor 2021. június  21- 25. és június 28. – július 02. Jelentkezés osztályfőnököknél és Pap György intézményvezető-helyettesnél Dokumentum megtekintése

Természet és zeneművészet alkotótábor / AMI-tábor – 2021. 06.28 – 07.02. – Jelentkezés Földi János intézményvezető-helyettesnél

Tájékoztató dokumentum és Jelentkezési lap

Kodály Kórustábor Kecskemét 2021. 07. 05 – 09. -Csiribiri és Miraculum – Jelentkezés Szűcs Magdalénánál és Durányik Lászlónál

Népzene tábor / Tőserdő: 2021. 07. 11  –  07. 17.

 A Kecskeméti Kodály Iskolában Rimóczi Renáta és Ulmer-Homoki Anikó vezetésével

https://hiros.hu/hirek/rendhagyo-muveszettortenet-gyermekektol-gyermekeknek

Versenyeredmények / Kompetenciamérés

2021 – 2022 I. félév_Szakgimnázium

VII. Köles
István Szaxofonverseny – Dunaföldvár 2021. 08.28.

Lajkó Levente

II. hely

Tóth Eszter

 

 

 

 

 

 

2021 – 2022 I. félév Alapfokú Művészeti Iskola

VII. Köles
István Szaxofonverseny – Dunaföldvár

Somogyi Levente

I. hely

Tóth Eszter

 

 

 

2020 – 2021 II. félév

Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti forduló

1. helyezés 4/a tanulók:

Gyenes Éda Anna, Pántos Eliza és Pócsai Adél

Krucsó Erika

Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti forduló

6. helyezés: 7/b, 7/c tanulók:

Farkas Mátyás, Fésűs Fülöp, Molnár Lilien, Szabó Ádám

Rózsa Hajnalka

Net-Próba Rejtvényes országos irodalmi online verseny

1.helyezett:

Tojás Tóbiások csapat:

Kolosits Adél, Kovács Marcell, Németh Zselyke, Pastrovics Luca, Szécsi Éva Henrietta

Bartáné Molnár Anikó

Net-Próba Rejtvényes országos irodalmi online verseny

4. helyezett

Pál utcai lányok:

Németh Fanni, Tihanyi Zselyke, László Júlia, Szabó Izabella, Kiss Laura

Bartáné Molnár Anikó

Net-Próba Rejtvényes országos irodalmi online verseny

5. helyezett:

4 rénszarvas és a Télapó:

Lóczi Csenge, Szabó Júlia, Nagy Anasztázia Szaffi, Tóth István Károly, Nagy Norbert

Bartáné Molnár Anikó

Házasság Hete

vers – és novellaíró pályázat

3. helyezés:

Szécsi Éva Henrietta:

Az első szerelem

Kategória: általános iskola

Bartáné Molnár Anikó

Házasság Hete

vers – és novellaíró pályázat

1. helyezés:

Szűcs Hanna: A családi élet örömei – Álmodik az éj

Kategória: középiskola

Dr. Debreczeni Józsefné

Házasság Hete

vers – és novellaíró pályázat

2. helyezés:

Szulcsán Gyöngyvér: Krizantém

Kategória: középiskola

Dr. Debreczeni Józsefné

Házasság Hete

vers – és novellaíró pályázat

3. helyezés:

Horváth Boglár: Búcsú

Kategória: középiskola

Dr. Debreczeni Józsefné

Házasság Hete

rajzpályázat

különdíj:

Domokos Dalma 2/b

Csitári Andrea

Bolyai Természettudományi Csapatverseny országos verseny

1. helyezés 4/a tanulók:

Gyenes Éda Anna, Pántos Eliza, Tóth Jázmin és Pócsai Adél

Krucsó Erika

Petőfi online szavalóverseny

Kecskemét, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

1. helyezés

Szécsi Éva Henrietta 6.d

Bartáné Molnár Anikó

Bendegúz nyelvÉSZ verseny megyei döntő

2. évfolyam:

19. hely Végvári Lia

Rimóczi Renáta

Bendegúz nyelvÉSZ verseny megyei döntő

3. évfolyam:

1. hely Kósa Ferenc Bence

9. hely Makó Eszter

25. hely Mann Péter

Tarnóczy Krisztina

Nagyné Palócz Ilona

Tarnóczy Krisztina

Bendegúz nyelvÉSZ verseny megyei döntő

4. évfolyam:

13. hely Zsirmik Zsanna

15. hely Asztalos-Kis Áron

18. hely Bacsó Vivien

Molnár Krisztina

 

Szélesi-Hortobágyi Krisztina

Bendegúz nyelvÉSZ verseny megyei döntő

6. évfolyam:

2. hely Szécsi Éva Henrietta

8. hely Pastrovics Luca

12. hely Szabó Júlia

13. hely Szórád Gréta

Bartáné Molnár Anikó

Bendegúz nyelvÉSZ verseny megyei döntő

7. évfolyam:

10. hely: László Júlia

13. hely: Tihanyi Zselyke

Bartáné Molnár Anikó

I. Nemzetközi Zongoramesék Zongoraverseny

Kántor Botond Bódog

ARANY (II. korcsoport)

Pék Ágnes

I. Nemzetközi Zongoramesék Zongoraverseny

Szokolyai Réka

ARANY (V. korcsoport)

Lestákné Valasek Szilvia

I. Nemzetközi Zongoramesék Zongoraverseny

Szécsi Éva Henrietta

EZÜST (III. korcsoport)

Pék Gáspárné

I. Nemzetközi Zongoramesék Zongoraverseny

Kósa Ferenc Bence

EZÜST (II. korcsoport)

Lestákné Valasek Szilvia

I. Nemzetközi Zongoramesék Zongoraverseny

Kovács Dániel

EZÜST (VI. korcsoport)

Lestákné Valasek Szilvia

I. Nemzetközi Zongoramesék Zongoraverseny

Pulai Virág

EZÜST (VI. korcsoport)

Lestákné Valasek Szilvia

I. Nemzetközi Zongoramesék Zongoraverseny

Nagy Dorka Emese

BRONZ (VI. korcsoport)

Lestákné Valasek Szilvia

I. Nemzetközi Zongoramesék Zongoraverseny

Nyilas Liza

DICSÉRET (III. korcsoport)

Lestákné Valasek Szilvia

I. Nemzetközi Zongoramesék Zongoraverseny

Horváth Zsombor

DICSÉRET (IV. korcsoport)

Pék Ágnes

MATEGYE – megyei matematikaverseny

Csomor Babett (5. o.)   

megyei 6. hely

Oszip Ágnes

MATEGYE – megyei matematikaverseny

Szalai Gábor (5. o.)  

megyei 10. hely

Aszódiné Pálfi Edit

MATEGYE – megyei matematikaverseny

Kovács Marcell (6. o.)

megyei 6. hely

Nagyné Lelkes Anikó

MATEGYE – megyei matematikaverseny

Csepella Nóra (6. o.)

megyei 7. hely tanára

Aszódiné Pálfi Edit

World Open Online Music
Competition – 2021

Székely Lea 9.szg.

I. díj

Palotás Gábor

X. Országos Maros Gábor ütőhangszeres szóló-és duóverseny

Szegszárdy Zalán Péter

(szóló kategória) 

II. korcsoport III. helyezés

Abonyi Attila

X. Országos Jeney Zoltán fuvolaverseny

Szabó Emese 3. helyezés

(I. korcsoport)

Szabó Zsuzsanna

X. Országos Jeney Zoltán fuvolaverseny

Lendvai Adél 2. helyezés

(I. korcsoport)

Pulius Emese

Bartók Béla emlékére rendezett zeneiskolai zongoraverseny- Pápa

Bajnóczi Gréta 10. g.

ezüst

dr. Feketéné Rodler Anett

Bartók Béla emlékére rendezett zeneiskolai zongoraverseny- Pápa

Pastrovics Luca 6/d

bronz

dr. Feketéné Rodler Anett

Kaán Károly Országos Természet-és környezetismereti Verseny megyei forduló

Fésűs Márk (5/c)

I. helyezés

Rózsa Hajnalka

Kaán Károly Országos Természet-és környezetismereti Verseny – megyei forduló

Szabó Emese (5.b) 

II. helyezés

Rózsa Hajnalka

Teleki Pál Kárpát-Medencei Földrajz-Földtan Verseny -megyei forduló

Farkas Mátyás (7.b)

I. helyezés

Rózsa Hajnalka

XXIV. Kárpát-medencei Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2. forduló

Szécsi Éva Henrietta (6.o)

6. helyezés

Bartáné Molnár Anikó

XXIV. Kárpát-medencei Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2. forduló

László Júlia (7.o) 14. helyezés

Bartáné Molnár Anikó

Níš – Nemzetközi online vonósverseny

Szabó Emese (5.b) 

II. helyezés

Závogyánné Varga Ildikó

Níš – Nemzetközi online vonósverseny

B. Tóth Borbála (6b.)

III. helyezés

Csákóné Törteli Anita

Southern
Percussion International Tuned Percussion Competition

Székely Lea (9.szg.)

„Most promising
player”
– díj

Palotás Gábor

Versmondók Találkozója

2021. május 17.

Bán Kristóf 1/a

arany minősítés

Veliczky-Soós Gabriella

Versmondók Találkozója

2021. május 17.

Szemerédi Zsófi 1/a

ezüst minősítés

Veliczky-Soós Gabriella

Versmondók Találkozója

2021. május 17.

Kállai István 1/b

ezüst minősítés

Csőkéné Varga Anikó

Versmondók Találkozója

2021. május 17.

Egedi Jázmin 2/b

ezüst minősítés

Csitári Andrea

Versmondók Találkozója

2021. május 17.

Hajdú Tamás 2/b

arany minősítés

 

Csitári Andrea

Versmondók Találkozója

2021. május 17.

Varnyú Szonja Gabriella 2/b

kiemelt arany minősítés

Csitári Andrea

Versmondók Találkozója

2021. május 17.

Danka Dorka 3/b

arany minősítés

Tarnóczy Krisztina

Versmondók Találkozója

2021. május 17.

Kósa Ferenc Bence 3/b

arany minősítés

Tarnóczy Krisztina

Versmondók Találkozója

2021. május 17.

Kovács Abigél 3/c

ezüst minősítés

Nagyné Palócz Ilona

Versmondók Találkozója

2021. május 17.

Urbán Hanna 3/c

ezüst minősítés

Nagyné Palócz Ilona

Versmondók Találkozója

2021. május 17.

Györkös Nóra 4/a

bronz minősítés

Lócziné Németh Judit

Versmondók Találkozója

2021. május 17.

Fülöp Hanga 4/c

ezüst minősítés

 

Szélesi – Hortobágyi Krisztina

Versmondók Találkozója

2021. május 17.

Kerekes Milán 4/c

ezüst minősítés

Szélesi – Hortobágyi Krisztina

Versmondók Találkozója

2021. május 17.

Balog Norina Jázmin 4/c

arany minősítés

Szélesi – Hortobágyi Krisztina

NyelvÉsz országos anyanyelvi verseny 

Kósa Ferenc Bence 3/b

37. helyezés /331

Tarnóczy Krisztina

Versmondók Találkozója

2021. május 17.

Oswald Eszter 5.o.

kiemelt arany minősítés

Maár Andrásné

Versmondók Találkozója

2021. május 17.

Kállai Mihály 6.o.

arany minősítés

Benczéné Nagy Györgyi

Versmondók Találkozója

2021. május 17.

Nagy Aisa Dóra 5.o.

arany minősítés

Maár Andrásné

Versmondók Találkozója

2021. május 17.

László Júlia 7.o.

arany minősítés

Bartáné Molnár Anikó

Versmondók Találkozója

2021. május 17.

Viczián Réka 7.o.

arany minősítés

Maár Andrásné

VII. Nemzetközi Hegedű Fesztivál

Szabó Emese (5.b) 

I.korcsoport arany minősítés

Závogyánné Varga Ildikó

VII. Nemzetközi Hegedű Fesztivál

Kovács Dorka (2.o)

I.korcsoport ezüst minősítés

Závogyánné Varga Ildikó

VII. Nemzetközi Hegedű Fesztivál

Fajka Liliána Fanni (3.o)

I.korcsoport dicséret

Matin Enikő

VII. Nemzetközi Hegedű Fesztivál

B.Tóth Borbála Kata (6.o)

II. korcsoport arany minősítés

Csákóné Törteli Anita

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Bajusz Luca Enikő (3.o)

12. helyezés

Tarnóczy Krisztina

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Kósa Ferenc Bence (3.o)

14. helyezés

Tarnóczy Krisztina

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Szalai Gábor (5.o)

4. helyezés

Aszódiné Pálfi Edit

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Nagy Gábor (8.o)

19. helyezés

Oszip Ágnes

Teleki Pál Kárpát-Medencei Földrajz-Földtan Verseny -országos döntő 2021.05.21.

Farkas Mátyás (7.b)

I. helyezés

Rózsa Hajnalka

Kenguru Matematika Verseny

Kósa Ferenc Bence 3/b

megyei 4. helyezés

Tarnóczy Krisztina

Kenguru Matematika Verseny

Varnyú Szonja Gabriella 2/b

megyei 2. helyezés

Csitári Andrea

XI. „Muzičko proleće”

(Zenés Tavasz)

Smederevó – Szerbia

Nemzetközi Zongoraverseny

2021. május 28-30.

Farkas Réka 12.szg.

2. helyezett

Radványi Mária

VII. Dél-alföldi Regionális Furulyaverseny

Tapodi-Lemberger Fanni – furulya /4.a

Tapodi-Lemberger Kristóf – furulya /4.a

Gyenes Éda Anna – zongora /4.a

Ezüst helyezés

Földi János

 

és

Lestákné Valasek Szilvia

Tudásbajnokság országos döntő

környezetismeret tantárgy

Soponyai Zorka 3.b

1.helyezet

Tarnóczy Krisztina

World Open Online Music Competition – Szerbia

Kubatovics Bori 11. szg.

1.helyezet

Palotás Gábor

2020 – 2021 I. félév

Versenyek

Eredmények

Felkészítő tanár/ok

Kalmár László matematikaverseny

Szalai Gábor 5. oszt.

12. helyezés

Székeli Andrea, Aszódiné Pálfi Edit

Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny

Tóth Anna Zsuzsanna 8. oszt.

10. helyezés

Rózsa Hajnalka

Magyarország L14 korosztályos Mesterverseny

Bíró Melinda 8. oszt.

1. helyezés

 

VII. Országos Bihari János Hegedű-, Gordonka-, és Vonós Kamarazenei Fesztivál

Újfalvi-Büttner Hanna 3. o.

bronz minősítés

Matin Enikő

VII. Országos Bihari János Hegedű-, Gordonka-, és Vonós Kamarazenei Fesztivál

Szabó Emese 5. o.

arany minősítés

Závogyánné Varga Ildikó

KÖBE Kedvenc közlekedési eszközöm rajzpályázat

Bán Boglárka Anna 2. o.

1.helyezés

Csitári Andrea

KÖBE Kedvenc közlekedési eszközöm rajzpályázat

Knyur Eszter 2. o.

Csitári Andrea

Nemzetközi Kenguru matematikaverseny

Nagy Gábor 8. o.

12. helyezés

Oszip Ágnes

Nemzetközi Kenguru matematikaverseny

Huszka Péter 8. o.

19. helyezés

Nagyné Lelkes Anikó

Nemzetközi Kenguru matematikaverseny

Oláh László 6. o.

6. helyezés

Aszódiné Pálfi Edit

Nemzetközi Kenguru matematikaverseny

Csepella Nóra 6. o.

13. helyezés

Aszódiné Pálfi Edit

Nemzetközi Kenguru matematikaverseny

Telek Sámuel 6. o.

14. helyezés

Aszódiné Pálfi Edit

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Lajos Panka, Németh Zselyke, Pastrovics Luca, Szécsi Éva Henrietta

6. o.

8. helyezés

Bartáné Molnár Anikó

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Nagy Anasztázia Szaffi, Lóczi Csenge, Szabó Júlia, Tóth Regő

6. o.

18. helyezés

Bartáné Molnár Anikó

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Érsek Lola, Hanikus Adrienn, Kereckey Kincső, Jeney Johanna

7. o.

10. helyezés

Maár Andrásné

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Kiss Laura, László Júlia, Németh Fanni, Tihanyi Zselyke

7. o.

14. helyezés

Bartáné Molnár Anikó

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Molnár Lilien, Pancza Boglárka, Szőlősi Adrienn, Morte Zóra Hanna

7. o.

5. helyezés

Maár Andrásné

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Pap Sára, Sipos Lili, Szurgyi Brenda, Zsámbóki Panna

7. o.

15. helyezés

Bartáné Molnár Anikó

Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny

Tóth Anna Zsuzsanna

8. o.

1. helyezés

Rózsa Hajnalka

Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny

Fantoly Lilla

8. o.

3. helyezés

Rózsa Hajnalka

Kalmár László matematikaverseny

Szalai Gábor

5. o.

3. helyezés

Székeli Andrea, Aszódiné Pálfi Edit

Bolyai Matematika Csapatverseny

Csepella Nóra, Oláh László, Horváth Zsombor, Szabó Lujza

6. o.

10. helyezés

Aszódiné Pálfi Edit

Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti Verseny

Farkas Mátyás

7. o.

1. helyezés

Rózsa Hajnalka

Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti Verseny

Nagy Zalán

6. o.

5. helyezés

Rózsa Hajnalka

Bolyai Matematika Csapatverseny

Farkas Mátyás, Fésűs Fülöp, Kárász Zalán, Rácz Barna

7. o.

4. helyezés

Nagyné Lelkes Anikó

Bolyai Matematika Csapatverseny

Nagy Gábor,Tóth Anna Zsuzsanna, Fantoly Lilla Boglárka, Oláh Zita

8. o.

6. helyezés

Oszip Ágnes

Az erdő kincsei megyei rajzpályázat

2.b egész osztály

Csitári Andrea

Petőfi Szavalóverseny (II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola)

Szécsi Éva Henrietta

6. o.

3. helyezés

Bartáné Molnár Anikó

Petőfi Szavalóverseny (II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola)

László Júlia

7. o.

3. helyezés

Bartáné Molnár Anikó

Petőfi Szavalóverseny (II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola)

Salánki Sámuel

különdíj

Tarnóczy Krisztina

Petőfi Szavalóverseny (II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola)

Balogh Réka

különdíj

Tarnóczy Krisztina

Kiskunság kincsei városi közösségi játék és vetélkedő

2.b egész osztály

arany oklevél

Csitári Andrea

Bíró Melinda 8/a
Országos   Teniszbajnokság

egyéniben és párosban
Országos Bajnok 

 

 

Kiállítás
2020. október

Kapcsolat

Kérdés esetén állunk szíves rendelkezésedre!