Kívánságlista 2023

Hogyan, miben segíthet?

Kórus dobogók felújítása – 6-8 db dobogó felújítása vált szükségessé, a felújítás költségeihez nyújtható anyagi felajánlás.

Iskolai fénymásolási költségek támogatása – fénymásolópapír, nyomtatás költségeihez hozzájárulás, fénymásolók szervizelésének segítése.

Kültéri padok javítása, felújítása – új elemek vásárlásának támogatása, kivitelezési munkák elvégzése 4-5 pad esetében.

Háziversenyek díjazásaihoz, a Diákönkormányzat projektjeihez felajánlások,támogatások – pl. Drámanap, Mikulás, háziversenyek stb.

Felajánlható: vásárlásra fordítható összeg, édességek, Mikuláskor szaloncukor.

Alapfokú és középfokú művészeti tevékenység támogatása

– húrok,

– kották,

– viseletek / kiegészítők vásárlásához anyagi hozzájárulás,

– az iskola projektjein élőzene biztosításának támogatása (az élő zenélést külön meg kell fizetnünk minden egyes eseményen),

– versenyeken való részvétel költségeinek támogatása (szállás, utazás, nevezési költségek)

– whiteboard táblák vásárlásához hozzájárulás.

Kívánságlista

Díszterem árnyékolásának kivitelezése, a világítás javítása, légkondicionálás kiépítése. Felajánlást fogadunk: az árnyékolástechnika kivitelezésének megtervezésére, az anyag- és munkaköltséghez való hozzájárulásra, kivitelezési munkákra.

Az iskola főbejáratát körülölelő fafelület felújítása, kezelése, elkorhadt elemek cseréje, felületkezelés, csiszolás, festés.

Felajánlást fogadunk: az új elemek megvásárlására, fizikai munkára, anyagi hozzájárulásra.

Sportudvar kerítésének javítása, a jelenlegi háló helyett az elemek pótlása.

Felajánlást fogadunk: anyagi hozzájárulásra, anyagszükséglet felmérésére, a javítási munkák kivitelezési munkáira.

Sportpálya kialakítása, felújítása

Felajánlást fogadunk: a sportburkolat (rekortán) kialakításához anyagi hozzájárulásra, kivitelezésre.

Név: “A Kecskeméti Kodály Iskoláért” Alapítvány

Cím: 6000 Kecskemét, Dózsa György út 22.

E-mail: alapitvany@kodaly-iskola.hu

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

További híreink:

Felvételi rangsor 2024

Felvételi végleges rangsor GIMNÁZIUM 2024.04.26.   Felvételi  végleges rangsor SZAKGIMNÁZIUM 2024.04.26.

Kérjük támogassa adója 1%-ának felajánlásával

A Kecskeméti Kodály Iskoláért Alapítványt!

Az alapítvány számlaszáma:

OTP Bank Nyrt.