Zenei képességvizsgálat 2024

Zenei képességvizsgálat - 2024

🥁2024. február 19-e és 22-e között tartjuk az alkalmassági vizsgálatokat.🥁

Szaktanáraink csoportosan megszervezett, játékos foglalkozás keretében hallgatják meg az óvodásokat, ahol lehetőség nyílik a leendő kisiskolások hangi, ritmikai és mozgáskoordinációs adottságainak felmérésére. 🪕

Erre a jelentkezés február 12-e és 16-a között lehetséges (telefonon, személyesen vagy emailben).

🎻Tájékoztató leveleket, valamint az alkalmassági vizsgálathoz segítő anyagokat küldünk azoknak, akik ezt igénylik és a titkarsag@kodaly-iskola.hu e-mail címen jelzik ezt.

🎼 Leendő elsős tanító nénik (várhatóan 🙂 ) a 2024-25-ös tanévben:
* Botka Nóra
* Csőkéné Varga Anikó
* Veliczky-Soós Gabriella

🎼 Iskolánk alsó tagozatán “nagyfelmenő” rendszerben zajlik az oktatás, vagyis a tanító nénik 4 éven keresztül kísérik gyermekeik fejlődését, tanulását.
Délelőtt vannak a tanítási órák, délután a napközis foglalkozások és a leckeírás. Tanítóink felkészültek, változatos tanítási módszereket alkalmazva nevelik és oktatják a gyermekeket.

🎹 Szíves figyelmükbe ajánljuk bemutatkozó filmünket:

Nyílt napi videó:

Elérhetőségeink:
E-mail: titkarsag@kodaly-iskola.hu
Telefonszám: 06-76/508-821

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

További híreink:

Kompetenciamérés Háttérkérdőív_2024

Tisztelt Szülő! Az Országos Kompetenciamérés szülői háttérkérdőív kitöltésével kapcsolatban kérem olvassa el az alábbi tájékoztatót! A 2023/2024. tanévben a Háttérkérdőívet a 4., 6., 8. és

Kérjük támogassa adója 1%-ának felajánlásával

A Kecskeméti Kodály Iskoláért Alapítványt!

Az alapítvány számlaszáma:

OTP Bank Nyrt.